HEEMKUNDIGE WENSKAARTEN: OOK VOOR U?! De derde man moest soms laaghangende draden voorzichtig optillen om de roeiers gelegenheid te geven er onderdoor te roeien. Het laatste deel van de tocht langs de verdronken villa's aan de Griffioen bood geen gevaar meer en met een opgelucht gevoel werd de vest van Middelburg bereikt. Even later werd de roeiboot aan een steigertje bij de Seisbrug vastgelegd. De tocht was in twee en een half uur volbracht en afgesproken werd om elkaar om 3 uur hier weer te treffen om bij daglicht de terugtocht nog te kunnen maken. Het behoeft dan ook geen betoog, dat met enige trots, niet alleen gist en zout, maar ook post en groeten van bekenden meegebracht werden vanuit het moeilijk bereikbare Middelburg. Middelburg. Pijpstraat Natuurlijk kent u ze: de altijd weer fraaie tekeningen uit de rubriek 'Walcheren in Woord en Beeld' van ons bestuurslid F. A. Broeksma. En uit de vele reacties weten we dat er voor deze tekeningen grote waardering bij de leden bestaat. Om u in staat te stellen ook anderen te laten genieten van een aantal fraaie hoekjes en aardige straatjes, zullen we eind oktober een serie van 6 verschillende wens-/ correspondentiekaarten uitgeven met afbeeldingen die eerder al in De Wete verschenen. De kaarten zijn elk voorzien van een bijpassende enveloppe en hebben geen binnendruk, zodat u ze voor ieder doel kunt gebruiken! De kaarten-serie. die voor onze leden slechts f 5.—zal kosten, is begin november verkrijgbaar op de bekende adressen en op onze bijeenkomsten. Het Bestuur hoopten verwacht dat de leden deze nieuwe activiteit op prijs zullen stellen: prijs en kwaliteit van de kaarten verdienen dit in ieder geval! 19

de Wete | 1989 | | pagina 25