ZIEKENHUIS. Vierde Klasse. 16.) In deze Klasse wordt jaarlijks voor Inwoning, Voedsel, Drank, Bewasschen, Kleeding» Ligging en verdere verzorging, betaald eene som van f lao-, op dezelfde voorwaarden als in de Derde Klasse, uitgezonderd, dat het Tarwen Brood met Gorcumsche Boter, door Mastelijn Brood met Bossche Boterwordt vervangen. Eerste Klasse. 17.) In deze Klasse wordt jaarlijks voor Inwoning, Voedsel, Drank, Bewasschen, Verstellen en verdere verzorging, betaald eene som van 150-, voor welke de geplaatste persoon zooveel mogelijk eene verbeterde Slaapkamer heeft. 18.) De voorwaarden 2, 4, 5, 9 en 10 zijn ook voor deze Klasse van toepassing moetende voorts de geplaatste persoon voor zijne Kleeding- en Liggingstukken zorgenen voor zien zijn van een tweede stel van zoodanige Goederen welke gewasschen moeten worden. Bij het verlaten van het Huis of overlijden van den geplaatsten persoon, is hetgeen Are. 7 daaromtrent vermeldtook alhier van toepassing. Ticeede Klasse. lp.) In deze Klasse wordt jaarlijks voor Inwoning, Voedsel, Drank, BewasschenKleeding, Ligging en verdere verzorging, betaald eene som van 120-. Zijnde voorts op deze Klasse van toepassing de voorwaarden 2, 5, 9, 10, 13 en 15, met'uitzondering van het bepaalde omtrent de Geneesmiddelen in Art. 5welke ook voor rekening van het Gesticht blijven. Bij het verlaten van het Huis of overlijden van den geplaatsten per soon ishetgeen in Art. 7 omtrent de ingebragte Kleeding vermeld is ook alhier van toepassing. Derde Klasse. 20.) In deze Klasse wordt jaarlijks voor Inwoning, Voedsel, Drank, Bewasschen, Kleeding, Ligging en verdere verzorging, betaald eene som van ƒ116-, op dezelfde voorwaarden als in de Tweede Klasse, uitgezonderd, dat het Tarwen Brood met Gorcumsche Boter, door Mastelijn Brood met Bossche Boter wordt vervangen. Bij het verlaten van het Huis of overlijden van den geplaatsten persoon is, hetgeen in Art. 7 omtrent de inge bragte Kleeding vermeld is, ook alhier van toepassing.

de Wete | 1990 | | pagina 11