NIEUWE LEDEN opgegeven door: Mevrouw M. Stroo, Vlissingen Mevrouw S. Boone-Harting, Vlissingen A. Schout, Biggekerke Mevrouw T.L. Wisse-de Regt, Middelburg J. Arendse, Vlissingen Mevrouw M. Karelse-Welleman, Oostkapelle Fam. W. de Rijke, Oostkapelle C. de Looff, Arnemuiden P. van der Horst, Vlissingen D. van Sparrentak, Koudekerke A. de Pagter, Grijpskerke Mevrouw S. Reijnierse-Brasser, Koudekerke J.H. Verschelling, Middelburg Mevrouw C. Verhage-Aarnoutse, Koudekerke J. Bosselaar, Koudekerke W. Terlouw, Heemstede A, Wisse, Domburg P. Adriaanse, Domburg J, Slotman, Zetten A.J. Vermazen, Zoutelande Mevrouw T. Loos, Aalsmeer A.J. van Gorsel, Vlissingen C.R.M. Gabriëlse, Domburg A. Pieterse, Middelburg A.A. Noest, Haarlem Mevrouw A. Paulusse, Vlissingen W.M. Schout, Vlissingen J.L. Dedrie, Vlissingen G.J. van der Neut, Vlissingen G.C.C. van der Hoeven, Vlissingen C. van Ginkel, Vlissingen Mevrouw, drs. W.M. Buissing-van Beers, Middelburg G.M. van Nieuwenhuizen, Middelburg A. Wouters, Grijpskerke H.K.W. Osté, Goes P.W. Stroo, Vlissingen C. de Vries, Leeuwarden W. Filius, Oost-Souburg Ph. Feij, Vlissingen I. Berdik, Oostkapelle J. de Nooijer, Oost-Souburg Mevrouw A. Labruyère, Middelburg Mevrouw L.M. Alewijnse, Middelburg mevrouw J.M.E. van Spaandonck, Middelburg J. Brugman, Hendik Ido Ambacht L.J. Jasperse, Veere Mevrouw N. Francke-Kleinepier, Middelburg Drs. P.B. Hamel, Berg en Dal Mevrouw C.L.M. Hol, Vrouwenpolder Mevrouw E.J. Markwat-Flipse, Vlissingen Mevrouw G. van Wijngaarden-Bremmers, Arnemuiden A. Janse, Vrouwenpolder A. Tilroe, Vrouwenpolder E. Izeboud, Sassenheim H. Wondergem, Gapinge Mevrouw Bastiaanse-Boone, Doetinchem N. de Vos, Arnemuiden Mevrouw N. Klaassen-Heijboer, Nw. en St. Joosland H. Klaasse, Middelburg bestuur bestuur mevrouw M.J. v.d. Woude-Schout mevrouw Kwekkeboom bestuur bestuur mevrouw M. Karelse-Welleman W. Schreijenberg bestuur J. Roose J. Roose J. Roose J. Roose J. Roose J. Roose J. Roose H. de Pagter H. de Pagter C.P. de Keijzer bestuur mevrouw Simpelaar A. van Bruggen C. Maas bestuur bestuur mevrouw A.W. Vermeulen W. Joosse bestuur bestuur bestuur bestuur mevrouw Joh. de Nood M.P. de Ridder mevrouw A. Blankers W. Osté G. de Ru J. Clarijs mevrouw C. Louwerse H.W. Feij B. Schoe W. Sinke mevrouw N. van Liere-van Loo idem idem bestuur bestuur mevrouw M. Francke J.A. de Roos bestuur bestuur de heer Klap E. Zuidema E. Zuidema P.J. Izeboud J. Louwerse mevrouw Boone-Harting J. de Klerk mevrouw N.H. Boogaard bestuur 35

de Wete | 1991 | | pagina 37