3a, \xm/ /G qV LAAT HET DE WETE WETEN NIEUWE LEDEN (vanaf 19 maart 1991) opgegeven door: Een vraag met een veldnaam van Cor Sanderse te Middelburg Op 5-4-1828 verkoopt Jean Louis André Jacob- ze, verificateur, wonende te Veere, de hofstede "De Goede Hoop", staande en gelegen onder Schellach, gemeente Vrouwenpolder, gemerkt B97. Deze hofstede wordt in publieke veiling gekocht door Cornelis Sanderse, mijn betover grootvader. Hij koopt er een stuk aangrenzend bouwland, liggende in Schellach bij en nog enig land in Zanddijk buiten. Hij verkoopt deze hofstede weer op 22-6-1831. Helaas waren er toen nog geen kadastrale nummers, evenmin worden veldnamen genoemd. Eén aanwijzing geeft enig houvast: een perceel aan de hofstede grenzend land grensde "ten noorden aan de berg". Wie weet te vertellen waar deze hofstede lag? J.M. Reijnhoudt, Westkapelle J.W.H.Z. Vansteenkiste, Middelburg L. van Belzen, Arnemuiden Mevr. Passenier-Mesu, Serooskerke W.K. van Nieuwenhuijzen, Serooskerke C. Lous, Westkapelle H.J.A. Woltering, Vlissingen A.J. Pouwer, Vrouwenpolder Mr. B.J. Geradts, Oostkapelle Mevr. W. Valckenier von Geusau-Brouwer, Middelburg E.J.R. van Essen, Middelburg Mevr. D. de Wolff-van Makkelenberg, Appel/Nijkerk C. Sinke, Koudekerke J. Post, Vlissingen Mevr. M.R.E. van Maanen, Streek VVV Walcheren Promotie, Vlissingen C. Marijs, Arnemuiden H.J. van der Heijden, Voorschoten Mr. J.H. Verstegen, Veere J. van Sluis, Koudekerke F. van Westen, Hoogeveen G. Sinke, Middelburg Mevr. J. Wandel, Vlissingen Mevr. A.J.A. Vercouteren-van Oost, Middelburg A. v.d. Woestijne, Oostkapelle 32 mevr. Klaassen-Heijboer mevr. J. Koppejan J. van Belzen de heer Muizelaar F. van de Driest K. Minderhoud bestuur bestuur P. van Rooijen E. Zuidema P. van Rooijen mevr. L.F. Kroonenberg-v. Makkelenberg mevr. J. van Sparrentak-Aarnoutse de heer Boone bestuur bestuur W.P. Roose mevr. L.F. Meulenberg-Flipse D. van Sparrentak mevr. M.S. van Westen-Crucq C. Sanderse C. Dekker bestuur mevr. J. v.d. Woestijne

de Wete | 1991 | | pagina 34