AANKONDIGINGEN EN MEDEDELINGEN J.H. Bromelow, Oegstgeest mevr. L.S. Kronenberg Mevr. B. Gonlag, Middelburg C. Sanderse Mevr. T. van Raffenberg, Middelburg mevr. Dekker F.H.J. Bogaert, Middelburg bestuur K. Pouwelse, Westkapelle J. Kaland H.J. Molhoek, Domburg J. Brugman P. Schreijenberg, Biggekerke W. Schreijenberg Mevr. A. Brouwer, Vlissingen bestuur Mevr. R. Gommers, Vlissingen bestuur Mevr. I. Weug, Den Haag mevr. L.S. Kronenberg P. Koole, Serooskerke P. Meijers H. Visser, Domburg mevr. A. Maljaars A. de Vos, Aagtekerke N. de Vos M.P. Duvekot, Biggekerke bestuur Mr. C.L.M. Lambrechtsen, Bilthoven bestuur A. Gideonse, Middelburg mevr. Geldof J. Sturm, Middelburg J. Geldof B.E. Joustra, Veere bestuur D. de Best, Oostkapelle bestuur Mevr. S. Francke, Middelburg bestuur Ing. J.W. Bosch, Gapinge bestuur Mevr. M. Visser-van der Zee, Middelburg bestuur F. Hermens, Vlissingen mevr. J. Adriaanse M. v.d. Vrede, Veere W. Sinke Mevr. Z. Brouwer, Middelburg mevr. J.M. de Pagter-Rekkers Zaterdag 7 september 1991: "Binnenheemse dag" De geplande "Binnenheemse dag voor buiten- heemse leden" kan helaas bij gebrek aan belang stelling niet doorgaan. De leden die zich voor deze dag hadden aangemeld, hebben daarover reeds bericht gehad. Zaterdag 7 september 1991: Excursie naar het Stadhuis te Veere Daar de burgemeester van Veere ons reeds had toegezegd om ons tijdens de geplande "Binnen heemse dag" op het Stadhuis van Veere te zullen ontvangen en ons daar rond te leiden, hebben we hem gevraagd of hij dat ook wilde doen (op dezelfde dag) in het kader van een "normale" excursie van onze Kring. Tot ons genoegen verklaarde hij zich daartoe bereid, zodat we nu op zaterdag 7 september a.s. een "gewone" excursie hebben naar het Stadhuis van Veere. We verwachten U dus op genoemde dag om 10.30 uur in het Veerse Stadhuis. Zaterdag 28 september 1991: Onze zgn. buitenheemse excursie gaat dit jaar naar Delft, 's Morgens zijn we daar te gast bij het Hoogheemraadschap Delft in het buiten gewoon mooie Gemeenlandhuis. De dijkgraaf zelf zal ons ontvangen, waarna een korte inlei ding wordt gehouden over de geschiedenis van het Hoogheemraadschap en een rondleiding door het gebouw wordt verzorgd. 's Middags volgt dan een bezoek aan de Oude Kerk en aan de porceleinfabriek De Porceleinen Fles. Zowel in de kerk als in de fabriek is er een deskundige gids aanwezig. In dit programma is een lunchpauze voorzien van plm. 12.00 - 13.45 uur. U dient zelf voor Uw lunch te zorgen. Omstreeks 17.45 uur is er een diner gepland in Lage Zwaluwe. Vertrektijd: 07.40 uur: Domburg, Kerkplein; 07.55 uur: Zoutelande, bij de Kerk; 08.00 uur: Koudekerke, bij de Kerk; 08.10 uur: Vlissingen, Stadhuisplein; 08.20 uur: West-Souburg, bij de brug; 08.30 uur: Middelburg, bij Station N.S. 33

de Wete | 1991 | | pagina 35