"DE GESCHIEDENIS VAN DAUWENDAELE" Reis naar Zeeuws-Vlaanderen en België Het ligt in de bedoeling om op zaterdag 21 september 1991 een zogenaamde Buiten-Beve- landse reis te maken. Deze reis voert ons waar schijnlijk naar Sas van Gent, waar wij onder aardse gangen bezoeken, naar Aardenburg, waar wij de kerk met sarcofagen bezoeken. Dit is het morgenprogramma, 's Middags reizen we dan verder naar Brugge, alwaar wij een twee uur durende rondleiding door de stad krijgen. Verandering in dit voorlopige programma is altijd mogelijk. De kosten van deze reis bedragen ongeveer f 50,per persoon. Er is maximaal plaats voor 50 personen. De gehele reis staat onder bege leiding van een gids. Degene van de leden die deze reis mee willen maken, worden verzocht zich voor 1 juli 1991 aanstaande op te geven bij het sekretariaat, Wijngaardstraat 3, 4461 DA Goes. U gelieve dit te doen met onderstaande aanmeldingsstrook. U kunt natuurlijk ook bel len, ons telefoonnummer is 01100-21212, toestel 605. Haast is geboden. Op vrijdag 24 mei j.l. presenteerde onze Kring het boek "De geschiedenis van Dauwendaele" in het Middelburgse Stadhuis. Het eerste exem plaar werd aangeboden aan de heer mr. J. A.R. M Douwes, wethouder van Middelburg. Het boekje is verkrijgbaar bij de heer W. Sinke, tijdens de bijeenkomsten en (voor niet-leden) in de boekhandel. Prijs: leden f 12,50, niet-leden f 15, Onderstaande foto werd genomen voorafgaande aan de presentatie bij de gerestaureerde boer derij van de voormalige buitenplaats "De Dol- phijn" aan de Dauwendaelsestraat. U ziet van links naar rechts de heer Hos (huidige bewoner), mr. Lambrechtsen (nazaat van de oorspronkelijke bewoners), de heer v.d. Putte (auteur) en de heer de Ridder. 35

de Wete | 1991 | | pagina 37