NIEUWE LEDEN deze reis gaarne voor ljuni 1992 bij het secreta riaat. Wie zich opgeeft, wordt ook geacht mee te gaan. Terugbetaling van de reissom is niet mo gelijk. De prijs bedraagt ongeveer f 78,inclu sief bus, lunch en diner. 20 november 1992 Jaarvergadering met lezing. Deze keer zal er een lezing gegeven worden door ir. P.J. Gruijters van het Waterschap Noord-en Zuid-Beveland. H ij zal een lezing geven over de geschiedenis van het Waterschap. Plaats: Hotel Terminus, Stationsplein 1, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Toegangsprijs f 1, Eén aktiviteit is nog niet genoemd. Professor doctor C. Dekker heeft zich bereid verklaard eenlezingte verzorgenoverdominee H.J. Budding en zijn gemeente, geplaatst in het kader van de sociale en politieke woelingen in Goes in de 19e eeuw. Plaats en datum van deze lezing zijn echter nog niet bekend. U ontvangt hier nog nader bericht over. Een en ander vindt plaats in samenwerking met de Heemkundige Kring Walcheren. naam en woonplaats Mevr. N. Bruin-Theune, Vlissingen C. Sanderse, Koudekerke J. Rouffaer-Ham, Middelburg Mevr. J.H. de Smit, Amersfoort R..I. Koppejan, Middelburg W. van der Vliet, Middelburg H.L. van Noppen, Vlissingen L. v.d. Horst, Domburg Mevr. A.M. Rietveld-Koolwijk, Vlissingen A. Besuijen, Koudekerke Mevr. E. Ingen-Housz, Nijmegen J. Nieuwenhuize, Vlissingen Mevr. S.E. Jonkheer-de Rijke, Middelburg S. Vader, Middelburg A. Koolwijk, Amsterdam Mevr. G.G. Timmerman-van Eenenaam, Hoogvliet A. van 't Veer, Middelburg M. Marteijn, Middelburg Mevr. M.W. Geschiere-Roth, Vlissingen Mevr. M. Provoost-Schelling, Vlissingen J. van Waes, Middelburg B. van 't Wout, Middelburg G. Karstanje, Middelburg Mevr. L.. Goossen-v.d. Bent, Koudekerke A.C. Goedegebure, Middelburg L. Jobse, Aagtekerke J. de Vries, Vlissingen G.C. van Malland, Domburg A. Lous, Vlissingen P. van Sparrentak. Biggekerke J.J. Walraven-Reijnhoudt, Middelburg A. Leer, Vlissingen Mevr. M.E. Minderhoud, Leiden A.J.F. de Vos, Vlissingen Mevr. M.C. Mol-Enklaar, Serooskerke Mevr. M.M. Boone-Jobse, Middelburg N.J. Nelissen, Vlissingen H.J. Broeksema, Grijpskerke Mevr. E.C. Mathijsse-Jonkheer, Middelburg M.C. Sanderse, Middelburg opgegeven door Mevr. N. Theune-van Bellen C. Sanderse H. van Langevelde Mevr. F.J. Huson Mevr. Koppejan Mevr. Mondeel-Flipse bestuur J. Visser bestuur bestuur Mevr. M.J. Ingen-Housz Mevr. A.C. Nieuwenhuize P. Jonkheer bestuur Mevr. A.M. Rietveld-Koolwijk bestuur Mevr. IJ kei H. Vermeulen bestuur bestuur bestuur C.D. Hamelink C.D. Hamelink Mevr. C. Terwoert-Maas bestuur De heer Kwekkeboom Mevr. A.M. Rietveld-Koolwijk P. Overmeen Mevr. De Kam C. Polderman bestuur H. Vermeulen-Marteijn L.B. Minderhoud C.M. Dekker bestuur bestuur J.F. Huser bestuur P. Jonkheer M. Sanderse 31

de Wete | 1992 | | pagina 33