INHOUDSOPGAVE Mevr. Y. van Boven, Oost-Souburg L.. Dekker, Meliskerke Mevr. S. Knobbout-Sinke, Oostkapelle F. de Vries, Goes Mevr. A.M. Hardeman, Middelburg J.A. Kaland, Westkapelle W. Poeles, Koudekerke G. Davidse, Grijpskerke Mevr. E. Chase. Middelburg Mevr. C. Blaas, Middelburg Mevr. L. Vader-Lagaaij, Vlissingen R. Stroo, Ritthem Mevr. C. H. Korstanje, Zoutelande N. Geerse, Vlissingen A.C. Munter, Middelburg G. Zwemer, Gapinge H. Willemse. Arnemuiden C. van Iperen, Middelburg Boekhandel De Vrijbuiter, Vlissingen W. van Belzen, Terneuzen J. Donker, Domburg Mevr. C. Arendse-v.d. Plasse, St. Laurens G. Koornneef, Middelburg P. Joosse, Middelburg Chr. J. Kleij, Vlissingen J. van Rooijen, Vlissingen P. van Vaardegem. Westkapelle Mevr. G. Kriele, Vlissingen Mevr. E. Keijm-Bosdijk Mevr. TL. Wisse G. Sinke De heer De Vries Mevr. M. Niest bestuur J. de Putter F. van de Driest Mevr. F.E.G. Verstelle-Guequierre bestuur bestuur L. de Visser Mevr. C.J. de Kam H. Woltering bestuur Mevr. Bek bestuur bestuur bestuur J. van Belzen bestuur bestuur G. Zwemer bestuur C.M. Dekker C.M. Dekker F.P. Domisse bestuur Wetenswaardigheden J. den Hollander 1 Van de redaktie J. Louwerse I Bijeenkomsten R. Rauwe-Labruyère 2 Encyclopedie van Zeeland A. van Waarden-Koets 3 Een onrustige nacht F. v.d. Driest 5 Een Gotische stoeppaal in Vlissingen A.H. van Dijk 10 De stijfselfabriek te Veere J.H. Midavaine II Archiefvondsten P.J. Smallegange 14 'k Eleze P. Sijnke/A.P. de Klerk 15 Walcheren in woord en beeld F.A. Broeksma 17 Mondriaan, Domburg en de Molens E. van Wijk 18 De grote brand in Middelburg, 1929 G. de Ru 23 Laat het de Wete weten redaktie 25 De Wete weet het redaktie 27 Vadertjes F. v.d. Driest 28 Aankondigingen en mededelingen bestuur 29 Nieuwe leden bestuur 31 32

de Wete | 1992 | | pagina 34