zal vertellen onder het motto "Van S.D.O. A. tot O.C.M.A.". Daarna volgt nog een rondleiding door de kazerne, waarbij een bezoek aan het aldaar ingerichte museum. Ter afsluiting van deze bijeenkomst (maar dat ziet u zelf wel). Uiteraard is ieder lid van onze kring (met partner of introducé(e)) welkom. Er is echter één voorwaarde: U dient zich voor het bijwonen van deze bijeenkomst bij de secretaris op te geven, uiterlijk op zaterdag 20 maart 1993. Dat kan zowel schriftelijk als telefonisch dat laatste graag tussen 18.00 en 19.00 uur. In de kazerne wil men n.l. graag met naam en toe naam weten wie er binnen is. Adres: Essenlaan 7, 4334 BL Middelburg, tele foon 01180-27778. 29 april 1993 Het ligt in de bedoeling op woensdag 21 april 1993 de Jaarvergadering te houden. De (voor lopige) Agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Notulen van de Jaarvergadering 1992. (Deze zijn gepubliceerd in De Wete van juli 1992). 3. Ingekomen stukken en mededelingen. 4. Jaarverslag van: a. de secretaris b. de penningmeester 5. Verslag kascommissie 6. Begroting 1993 7. Beleid bestuur. 8. Verkiezing bestuursleden: a. aftredend en terstond herkiesbaar: Mevrouw M.H. Rauwe-Labruyère. Het bestuur stelt voor haar opnieuw te benoemen. De heer G.J. de Rooij. Betrokkene had reeds tijdens de jaarverga dering van april 1992 moeten aftreden en opnieuw moeten worden gekozen. Door een fout van de secretaris is dat toen niet op de agenda gezet. Het bestuur stelt U voor deze fout te herstellen en de heer De Rooij alsnog te herbenoemen, thans voor een periode van 3 jaar, zodat daardoor de zaak rechtgetrokken wordt. b. Tussentijds aftredend en niet herkies baar: de heer M.P. de Ridder. Het bestuur stelt voor in zijn plaats te benoemen de heer A.H. van Dijk te Vlissingen. c. Aftredend en statutair niet herkiesbaar: de heer J. den Hollander. Het bestuur stelt voor in zijn plaats te benoemen mevrouw W.L. Valckenier von Geusau-Brouwer te Middelburg, die bereid is het secretariaat van de heer Den Hollander over te nemen. 9. Benoeming kascommissie. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Het programma, dat we U na afloop van de Jaarvergadering aanbieden, was bij het samen stellen van deze "Aankondigingen en medede lingen" nog niet helemaal rond. U leest daar over in De Wete van april 1993. Wat doen we in 1993 nog meer? Er is sinds kort een nieuwe werkgroep in onze Kring, de werkgroep of zo U wiltde com missie Akticiteiten. Deze heeft een schema voor onze aktiviteiten in 1993 opgesteld en is dat nu aan het uitwerken. De data waarop we "iets" willen doen zijn bekend. Ook zijn enkele onder werpen definitief, al moet daarvan nog wel het één en ander uitgewerkt worden. Ik geeft U hierna wat nu reeds bekend is (waarbij ik er wel op wijs dat wijzigingen zich kunnen voordoen, b.v. omdat sprekers op de geplande data niet beschikbaar zijn). Zaterdag 22 mei 1993 Natuurwandeling rond Rammekens Woensdag 26 mei 1993 "Het weer in Zeeland, en dus op Walcheren: weersvoorspelling vroeger en nu". Woensdag 9 juni 1993 Dorpswandeling in Meliskerke Woensdag 23 juni 1993 Onderwerp staat nog niet vast 33

de Wete | 1993 | | pagina 35