NIEUWE LEDEN opgegeven door: INHOUDSOPGAVE P. Dekker-Geldhof, Middelburg J.J. Geldhof J.P. Smaardijk. Nieuwkoop bestuur W. Th. Aalbers, Middelburg E. Chasé S. Gabriëlse, Westkapelle K. Minderhoud J.L. Vreeke, Middelburg bestuur D. Bouwens, Middelburg L. Crucq F. du Bois, Vlissingen Mw. Theune-v. Belle C. Kloosterman, Westkapelle P. Birza F. de Vries, Middelburg bestuur S. Noteboom, Middelburg D.J. Slooves J. Markusse, Goes A. de Visser T. Seijnstra, Vlissingen bestuur H. Bartstra, Soest M.S. van Westen-Crucq H. Plasse, Vlissingen P.L.A. Brasser A.C. de Bruijn, Koudekerke W.P. Roose J. de Koning-Stroo, Vlissingen bestuur P. de Koning, Papendrecht bestuur A. Muller, Vlissingen bestuur J. Geervliet, Goes J. Louwerse P. Fanoy, Middelburg J. Louwerse S.E.T.Z. Oranjezon, Oostkapelle bestuur M. Griep-Traas, St. Laurens bestuur C. Verhoole, Middelburg mw. Dellebeke P. Poppe, Vlissingen bestuur N.P. van Stokrom, Kapelle bestuur C.J. Flipse, Koudekerke W.P. Roose C.A. Verberkmoes-Leenhouts, Middelburg bestuur S.H.S. Melse, Middelburg bestuur C.J. den Draak, Middelburg bestuur E.H. Koevoets, Koudekerke bestuur M. van Hemert, Middelburg W.M. Schout A.J. de Moor, Rotterdam M. Stroo J.D.C. Lobbezoo, Zevenaar J.J. Stroo R. Asscheman, Nieuwegein A.A.M. du Fossé H. André de la Porte, Oostkapelle T. Adriaanse Wetenswaardigheden Van de redaktie Bijeenkomsten De gemeente moet een naam hebben Vadertjes Het scheepje op de Veerse stadhuistoren Engelandvaarders Laat het de Wete weten Walcheren in woord en beeld Laat het de Wete weten 'k eleze De gouden koets op Walcheren Reaktie van de redaktie Laat het de Wete weten De buitenplaats Duinvliet bij Domburg Aankondigingen en mededelingen Nieuwe leden bestuur1 I. Louwerse 2 M.J. Daamen-van Houte R Rauwe-Labruyère 3 A.P. de Klerk 6 1 van den Driest 7 .1.11. Midavaine I!) Vil. van Dijk 14 redaktie 15 F.A. Broeksma 16 redaktie 18 P. Sijnke, R. Kruse-ter Avest, G.J. de Rooij 19 J. Braat 21 .1. Louwerse 24 redaktie 24 M. van den Broeke 25 bestuur31 bestuur32 32

de Wete | 1994 | | pagina 38