NIEUWE LEDEN Aansluitend zal de heer P. Blom, gemeente archivaris van Veere, een lezing houden over het onderwerp "Reddingswezen op Walcheren in de 19e en 20e eeuw". Hof van Walcheren, Koudekerke. Aanvang: 20.00 uur. 18 mei 1994 In mei verschijnt de biografie over de legen darische Vlissingse burgemeester C.A. van Woel- deren, geschreven door zijn dochter, mevrouw Drs. H.W. Koppejan-van Woelderen, de schrijf ster Hélène van Woelderen. Deze avond zal ze ons in persoon vertellen over haar vader, het Wooldhuis, de koninklijke bezoeken, de oor logsjaren en het Vlissingen van haar jeugd. Op deze avond is tevens de biografie te koop en u kunt deze desgewenst laten signeren Hof van Walcheren. Koudekerke. Aanvang: 20.00 uur. 1 Juni 1994 Geen dauwtrappen deze keer, maar al wande lend door het Veerse bos luisteren naar de avondzang der vogels, onder leiding van na- tuurgids en vogelkenner Henk Remijn. We vertrekken om 19.00 uur vanaf de (gratis) parkeerplaats aan de Kraaienestweg in de buurt van jachthaven Oostwatering (zie kaartje). In dit verband maken we u graag nog even attent op het artikel van de heer Remijn elders in deze Wete. 15 Juni 1994 Voor onze jaarlijkse dorpswandeling is dit jaar Oostkapelleaan de beurt: we hebben de in Oost- kapelle woonachtige Richard Struyk bereid gevonden deze avond als gids op te treden. We verzamelen om 19.00 uur voor het VVV- kantoor, Duinweg 2a te Oostkapelle (parkeren aan de overzijde). Rond 21.00 uur wordt de avond op dezelfde plaats besloten. Verdere data 1994 17 september: Buitenheemse excursie, alle informatie in de volgende Wete; 20 september: lezing door Drs. F. v.d. Doe, onderwerp: de V.O.C.; 19 oktober: kunstenaarslezing, inleider en titel nog niet bekend; 9 november: lezing door de heer A.H. van Dijk, onderwerp: de bevrijding van Walcheren. GJdR opgegeven door: H.W. Koppejan-van Woelderen, Glastonbury bestuur D. Geerts, Antwerpen bestuur A. Lind, Middelburg mw. Julianus R. Stroo, Vlissingen N. Koets A. Rottier, Vlissingen bestuur J.M. Paauwe, Middelburg E.G. Blaas Dr. C.D.A. baron van Lynden, Veere bestuur J. Maljaars, Oostkapelle bestuur 35

de Wete | 1994 | | pagina 37