INHOUDSOPGAVE J.P. Krijger, Zoutelande N. Minderhoud, Zandvoort H.E. Eleyse, Voorburg W. Koppejan. Zoutelande A. de Witte, Dieren M. v.d. Meer. Vlissingen C. Bostelaar-van Korpel, Vlissingen P. Dekker. Aagtekerke J.A.R. Suurmond, Domburg C.G. Rezelman. Middelburg E.R. Vroegindevvey-Agter. Oost-Souburg H. Vader. Middelburg M.J. Karman, Middelburg M. Wilbrink, Westkapelle J.S.M. Gerrits, Middelburg P.C. van Loo. Middelburg W. van Belleghem, Middelburg A. de Feijter, Middelburg B.W. de Pagter-de Buck, Sint-1 .aureus P.L. Kloosterman, Middelburg C.D. de Knijper, Middelbrug K. Keukelaar-Lindenbergh. Middelburg A.H.C. van Maldegem, Kamperland C. Polderman M. Malcorps-Streefkerk bestuur R. Koppejan J. Meyers C. de Klerk H. v.d. Werf R. v.d. Anker mvv. Gabrielse Y. Koopmans bestuur J..I. Verhaar .IJ. van Hofwegen bestuur N. Julianus E. Zuidema bestuur bestuur bestuur G. Engelse E. 11..1. Bogaert G. Paree bestuu r Wetenswaardigheden Van de redaktie Bijeenkomsten De buitenplaats Steenho\e bij Middelburg Briefwisseling uit de jaren 1943 1944 Dijkje 'k ele/e Geschiedenis van de gebouwen behorende tot de Hervormde Gemeente te Oost-Souburg Walcheren in woord en beeld Vadertjes Hoe Gillis Pieter Wijnmalen burgemeester van Veere werd Laat het de Wete weten Geen meestoof in Zanddijk De Wete w eet "t Een wandeling door het Veerse bos Aankondigingen en mededelingen Nieuwe leden Bestuur .1. Louw eise R. Rauwe-I abruvère M. van den Broeke 4 .1. Braat 12 A.11. van Dijk 15 I'. Sijnke16 W. Sinke 17 F.A. Broeksma 18 F. v.d. Driest 20 J.H. Midavaine 23 Redaktie 25 P. Blom 28 Redaktie 29 11 Remijn 33 Bestuur 34 Bestuur 35 36

de Wete | 1994 | | pagina 38