NIEUWE LEDEN opgegeven door: M.J. Schroevers, Arnemuiden P. Meulmeester B. Gideonse, Veere J. Midavaine A. Jongepier, Vlissingen D. Oostinga J.J.M. Verrijzer, Nijmegen H. Heyliger W. den Hollander-Clarisse, Serooskerke (W) bestuur drs. W.T. van Gelder, Middelburg bestuur Werkplaatsen Walcheren, Middelburg H. v.d. Baan H.P.A. van de Voorde, Middelburg L.M. Hollestelle R. Dreesens, Middelburg bestuur P. de Meester, Grijpskerke bestuur P.C. Kerkhove, Vlissingen dhr. J. Luteijn H.J. de Jonge, Middelburg A.C. Jeras M. Joosse, Nieuw St. Joosland W. Joosse J.A. Boogaard, Nieuw St. Joosland W. Joosse M. de Visser, Apeldoorn W. Filius P. Rotte, Arnemuiden C. Zwemer S.J. Corstanje, Middelburg T. Versluijs E. Dekker, Vlissingen bestuur K. van Sparrentak, Koudekerke bestuur S. Geluk, Vlissingen dhr. Sanderse L. Lampert, Biggekerke bestuur M.J. Sinke, Vlissingen bestuur J. de Haan-de Jager, Middelburg J.M.J. van Riet V. Droogers, Oost-Souburg W. Geelhoed L. Hector, Middelburg J. Gerrits A. Arenthorst, Meerkerk P.L.A. Brasser A.A. Wondergem, Vrouwenpolder mw. Melse R.J. Swiers, Middelburg M.J. van den Driest E. Roering, Middelburg M.C.J. Quist L. Kneulman, Veere bestuur E. Stroo-van Roosevelt, Vlissingen A.C. de Konink-Naerebout W. v.d. Velden-v. Reigersb. Versluijs, R. dam P. van der Veen N. v.d. Broeke, Middelburg W. Joosse J.P. Prince, Vlissingen C. Pierens A. Cairo-Pattenier, Middelburg J. Louwerse A.M. Hage-Louwerse, Oostkapelle J. Louwerse J. Roodenburg, Middelburg J. Louwerse C. Kloosterman, Vlissingen J. Luteyn L. Brasser, Middelburg W. Kwekkeboom Z. Maljaars, Oostkapelle W. Kwekkeboom J. Steenaard, Middelburg bestuur W.F.P. Deerns, Vlissingen A. Boone A. Hoek van Dijke, Vlissingen bestuur 32

de Wete | 1995 | | pagina 34