/G Vj\ %>\m) laat het de wete weten aankondigingen en mededelingen JAARVERGADERING HEEMKUNDIGE KRING WALCHEREN De heer J. Braat te Vleuten deed ons het volgende verzoek. Wie kan inlichtingen verschaffen (of heeft foto's) betreffende het voormalige café annex speeltuin van de familie Clowting, voor de 2e Wereldoor log gelegen in de omgeving van het vliegveld Vlissingen. De heer K. Meertens te Middelburg houdt zich al een aantal jaren bezig met de geschiedenis van een pand aan de Dam te Middelburg. Hij zou daar graag meer en aanvullende informatie over willen hebben. Het gaat om het Dam (ZZ) 36 (Het Gouden Cruys) te Middelburg, de voormalige "Schut terij Van den Bus", ook bekend als de vroegere kruidenierswinkel "Dhont". Alle informatie, met name over bewoners van voor 1945, ver halen, aanwijzingen, (prive)archief- of foto materiaal is welkom. Redaktie Datum woensdag 26 april 1995. Plaats Open Hof Vlissingen, Alexander Gogelweg 59. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen jaarvergadering 1994, gepubli ceerd in "De Wete" van juli 1994. 3. Ingekomen stukken en mededelingen. 4. Jaarverslagen 1994: aJaarverslag secretaresse. b. Jaarverslag penningmeester. 5. Verslag kascommissie. 6. Begroting 1995. 7. Beleid bestuur. 8. Verkiezing bestuursleden: Aftredend en terstond herkiesbaar: mevrouw C.N. Polderman. Het bestuur stelt voor haar opnieuw te benoemen. Volgens artikel 13 van de Statuten kunnen namen van andere kandidaten tot twee maal vierentwintig uur voor aanvang van de jaarvergadering schriftelijk worden in gediend bij de secretaresse. Een zodanige voordracht dient voorzien te zijn van de namen en handtekeningen van tenminste tien stemgerechtigde leden, als mede van een bereidverklaring van de voorgestelde kandidaat c.q. kandidaten. 9. Benoeming kascommissie. 10. Voorstel tot benoeming van een erelid. 11Rondvraag. 12. Sluiting. Na de pauze wordt een selectie uit oude Zeeuwse films vertoond. Het bestuur. 29

de Wete | 1995 | | pagina 31