Nieuwe leden Feiten en mededelingen Mevr. C. Sipma-Looise, Vrouwenpolder A. Langebeeke Mevr. K.H. Roskam-de Priester, Middelburg bestuur M. Geldof, Sint Laurens J.A. Boogaard S.W. van den Hoek, Middelburg J.P. Luteijn S. Wijkhuijs, Balk W. Sinke J.J. Nonnekes, Aagtekerke A. de Visser RH. Palte, Middelburg Dhr. De Vries I. Meijers, Veere J.H. Midavaine Mevr. C. van Sorge, Vlissingen R. Rauwe E. Louwerse, Zoutelande A. Wijkhuis W.L. Janse, Middelburg P.C. Louws K. Osinga, Middelburg C.P. de Keijzer G. van de Voorde, Vlissingen C.P. Jongepier J. de Putter, Vlissingen C.M. Dekker F. Blaas, Oostkapelle J. van Maldegem J. Wisse, Zoutelande J. van Maldegem W. Keiler, Mariekerke Chr. Keiler H. Boogaard, Zoutelande J. van Maldegem Mevr. E.J. Meyers, Veere T. Raffenberg Nieuws voor auteurs De Wete is vernieuwd. Buitenkant en bin nenkant zijn gewijzigd. Nieuw voor u als auteur van een bijdrage is, dat u uw kopij nu op twee manieren kunt aanleveren: op papier of op diskette. Het verdient aanbeveling om kopij te schrijven met de schrijfmachine of in dui delijk leesbaar handschrift. Wilt u slechts op één zijde van het papier schrijven? Aan de linkerkant dient u een strook van onge veer 5 cm vrij te laten voor aanwijzingen voor de zetter. Levert u de tekst aan op een schijfje, dan graag op een 3.5 inch- diskette in Wordperfect, voorzien van uw naam en een uitdraai van de tekst. Hebt u een of meerdere illustraties voor bij uw artikel, wilt u die dan meezenden? in het geval u geen illustraties hebt, zal de redactiecommissie ernaar zoeken. Wij worden steeds weer verrast door de onderwerpen die tot een artikel of artikelen worden verwerkt. Wat dat betreft zeggen wij graag: ga zo door! De redactiecommissie Krakelingen Het Bakkerijmuseum te Hattem zoekt ten behoeve van een te organiseren krakelin gententoonstelling alles op het gebied van krakelingen, zoals recepten, namen van huizen, boerderijen enz. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het museum, tel. 038-4441715 (vragen naar mevrouw Antje Scheper).

de Wete | 1996 | | pagina 35