Nieuwe leden 37 opgegeven door J. van Sluijs, Westkapelle P. de Buck H.J. Leeman, Vlissingen C. Leeman C.P. Bosselaar, Aagtekerke bestuur PC. Bertijn, Vlissingen bestuur R.P. Bertijn, Vlissingen PC. Bertijn W. Meulblok, 's-Heer Arendskerke Mevr. M.S. van Westen-Crucq Mevr. E. Eversdijk, Vlissingen Mevr. G. Loekemeijer J. Pouwelse, Westkapelle bestuur A.J.P. Oppeneer, Vlissingen W.P. van der Heijden C.S. Taal, Koudekerke A. Taal F.L. Schepers, Middelburg Mevr. Kwekkeboom-Lampert W. Aarnoutse, Zoetermeer bestuur P. Ton, Middelburg W. Schout Mevr. M.J. Dootjes, Middelburg Mevr. E.M. Sanderse C. Geldof, Oostkapelle M. Bimmel A. Louws, Middelburg bestuur M. Kloppenburg, Middelburg bestuur W.F. van der Hoek, Oost-Souburg P. Boone J.H. Klopmeijer, Domburg C. Maas W.J. Breel, 's-Gravenzande J. Gideonse J. Minderhoud, Aagtekerke F. Broeksma A. de Visser, Leusden C. Boon A. Goedbloed, Middelburg L. Goedbloed N.A. Alberts-Castel, Leek H.J. Alberts L. Weytingh, Middelburg Mevr. V. Schepers-Sturm H. Remijn, Oostkapelle bestuur J. van Luijk, Vlissingen bestuur E. Dingemanse-Hamelink, Zoutelande P.J. Minderhoud B. van Aartsen, 't Harde bestuur C.A. Dominicus, Westkapelle A.J. Dominicus F.P. Dominicus, Westkapelle A.J. Dominicus L.K. Roelse, Westkapelle A.J. Dominicus A.P. de Bree, Zoutelande H. Louws L.C.J. Kooiman, Vlissingen bestuur Mevr. W.B. van den Bout, Middelburg L.M. Hollestelle L. Gabriëlse, Middelburg bestuur A. Kluyfhout, Koudekerke W. Brasser P. van den Ouden-Kallemeyn, Middelburg E.C. Matthijsse-Jonkheer J. Wondergem, Oostkapelle Dhr. Wondergem J. Almekinders, Zoutelande M. Jeroense Totaal aantal leden op 15 februari 1996: 1880.

de Wete | 1996 | | pagina 39