Feiten en mededelingen mentatiecentrum, zal het een en ander vertellen over de Middelburgse boekban den van 1650 tot 1800. Vooral aan de boekbanden van het einde van deze perio de zal bijzondere aandacht besteed wor den tijdens deze lezing met diavertoning. Aula Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg, 20.00 uur. Zaterdag 16 november 1996 Op deze dag hebben we een tweede jubi leummiddag gepland. Nadere berichten hierover volgen in De Wete van oktober a.s. Woensdag 4 december 1996 Lezing door de heer K. Meertens over het pand Dam 36 e.o. te Middelburg. Nadere gegevens hierover volgen in De Wete van oktober a.s. WLVvG Uitslag quiz jubileummiddag 23 maart jl. Tijdens de jubileummiddag was er een quiz met tekeningen gemaakt door de heer Frans Broeksma. Deze tekeningen zijn in de loop der jaren allemaal gepubliceerd in De Wete. Wij willen de heer Broeksma hierbij nog bedanken voor het feit dat wij zijn tekenin gen voor deze quiz mochten gebruiken. Van de ongeveer driehonderd aanwezigen hadden slechts 22 personen de quiz inge leverd! Niemand had alle veertien antwoor den juist ingevuld. Degene met de meeste goede antwoorden was mevrouw M. Ton uit 's-Gravenpolder (12 punten). Van harte gefeliciteerd! Mevrouw Ton heeft inmiddels haar prijs gekregen. Verhoging toegangsprijs bijeenkomsten Elders in dit nummer kunt u lezen dat wij vanaf september onze bijeenkomsten hou den in de Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg. Omdat deze zaal aanmerkelijk duur der is, heeft het bestuur besloten de toe gangsprijs van de bijeenkomsten te verho gen van ƒ1,- naar 2,-. Tentoonstelling Jan Heyse In het Zeeuws Museum te Middelburg en in het Tak van Poortvliet Museum te Dom burg wordt nog tot 18 augustus een dub beltentoonstelling gehouden van het werk van de Zeeuwse kunstenaar Jan Heyse (1882-1954). 'In schoonheid verstild' luidt de titel. Heyse behoorde onder meer met Jan Toorop en Mondriaan tot de 'Domburgse Groep'. Zijn stijl is traditioneel, verstild en

de Wete | 1996 | | pagina 49