Nieuwe leden opgegeven door Mevr. A. Hart-van Veen, Koudekerke M. Huibregtse, Westkapelle Mevr. L.D. Overman, Middelburg Mevr. P.C. Ingen-Housz, Koudekerke L.M. Hollestelle, Goes Mevr. H. Maas-van Dieperingen, Middelburg J. Beije, Vlissingen J.J. Vasseur, Nieuw- en Sint Joosland Mevr. J. Stam, Middelburg Mevr. P. van der Vliet, Meliskerke J.J. den Hollander, Middelburg Mevr. M. Tevel-Jobse, Middelburg H.M. van der Meij, Middelburg W. van den Broeke, Middelburg Dhr. en mevr. A.F. Rosendaal J.B. van Opbergen, Vlissingen Prof. dr. C.A. van Swigchem, Vlissingen J. den Boer, Middelburg J. Kodde, Arnemuiden Mevr. J. Provoost-Verhulst, Westkapelle Mevr. M. Tramper, Koudekerke J.H. Geldof, Breskens A.J. Matthijsse, Serooskerke J. Siereveld, Vlissingen A. de Nood, Middelburg A. Stroo, Middelburg D. Kaljouw, Ritthem Th. Dudok van Heel, Middelburg J. Boter, Middelburg P. Janse, Lopikerkapel M.J. Buijs, Vlissingen J.C. van Staveren, Westkapelle C. Geschiere, Arnhem W. de Visser, Biggekerke L. Cornelisse, Rucphen D. Aarnoutse, Koudekerke J.P. Deij, Vlissingen H. en A.G. Bethlehem, Middelburg P. van Beveren, Vlissingen Mevr. J.L.C. Overbeeke-Brouwer, Ellewoutsdijk A.W. van de Hoef, Middelburg F.L. Schepers L. Jobse C.G. van Aalst bestuur L.M. Hollestelle Mevr. E.C. Matthijsse-Jonkheer bestuur J.A. Boogaard C.G. van Aalst Mevr. J. Kloosterman J.N. Houterman A.C. Jeras bestuur L.J. Riemens mevr. S.C. Gerritse-Mos bestuur bestuur A. Vermeulen bestuur Mevr. H.M. Verhage-v.d. Velde Mevr. P. Roose-Jobse Mevr. L. Sinke-Boone Mevr. L. Sinke-Boone Mevr. M. Jasperse-Aarnoutse bestuur Mevr. Gabriëlse M. Evenhuis J. Louwerse J. Louwerse M. Davidse L.D. de Vlieger bestuur C. Polderman A. Dommisse M. Evenhuis Mevr. M. Jasperse-Aarnoutse bestuur N.J.C. van den Akker A.C.N. Gillissen bestuur bestuur Totaal aantal leden op 8 mei 1996: 1906.

de Wete | 1996 | | pagina 51