Nieuwe leden opgegeven door H. de Nood, Marknesse E.M. Sanderse J. de Buck, Meliskerke G. Wijkhuijs J.J. Kleinepier, Zoutelande S. van Marion A. Lichtendahl, Middelburg J.A. van Hiele C. Kodde, Grijpskerke bestuur A. van Hoegee, Grijpskerke bestuur P. Arendse, Vlissingen M. van Zalen Mevr. J.J. van de Bank-Geldof, Oostkapelle Mevr. C. Davidse-Marinisse Cornelie Polderman, Veere bestuur F. Koster, Velp bestuur W.E. van de Velde, Domburg J. Hoogendoom A. Verburg, Westkapelle J. Hoogendoom F. Borgs, Vlissingen P. Wouters Mevr. Jansen, Koudekerke M. Moerenhout E. Wondergem, Middelburg bestuur J.J. Laroes, Meliskerke Mevr. Blaas W. Ovaa, Oost-Souburg G.C.J. Uijt de Haag M. van de Wege, Middelburg bestuur Mevr. F. Steenaard-van den Berg, Vlissingen J. Steenaard Mevr. L. Jobse, Middelburg Mevr. Gerritsen-Moes Fam. C. Oreel, Sassenheim C. Oreel Mevr. B. van Dijk-Soerewijn, Oost-Souburg P. Bouwense Drs. B.P. Bouwense, Alkmaar P. Bouwense Mevr. G.E. Benist-Bouman, Middelburg P. Bouwense C. de Visser, Meliskerke L. Dekker J.H. Goetheer, Vlissingen bestuur Prof. mr. H.W. Heyman, Rotterdam M. van der Velden H. Doorn, Veere J. Midavaine E. van der Vaart, Maasland bestuur A. Verduyn, Koudekerke bestuur Mevr. C. Rinders-Wattel, Heinkenszand J. Louwerse J. Melis, Zoutelande J. de Witte L.P. Davidse, Oostkapelle M. Bimmel R. ter Heide, Middelburg A. de Visser Mevr. M. van Wolferen, Kamperland bestuur A. van Wolferen, Amsterdam bestuur Mevr. J. Dingemanse-Wouterse, Veere bestuur G. Verkroost, Vlissingen bestuur E. Braat, Bussum bestuur Historische Vereniging Arnemuiden bestuur Totaal aantal leden op 1 september 1996: 1945.

de Wete | 1996 | | pagina 47