Woensdag 23 oktober 1996 De heer A. Wiggers, hoofd Zeeuws Docu mentatiecentrum, zal het een en ander vertellen over de Middelburgse boekban den van 1650 tot 1800. Vooral aan de boekbanden van het einde van deze perio de zal bijzondere aandacht besteed wor den tijdens deze lezing met diavertoning. Aula Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg, 20.00 uur. Zaterdag 16 november 1996 25 jaar HKW - Tweede jubileummiddag in verenigingsgebouw De Zandput te Seroos- kerke (zaal open 13.00 uur). Wegens enorme belangstelling voor de jubileumviering op 23 maart jl. zal op zaterdag 16 november a.s. een herhaling van deze middag plaatsvinden. Na ontvangst met koffie of thee en iets Walchers begint het officiële programma om 14.00 uur. Tijdens deze middag zult u kunnen genieten van een mini-kleder drachtenshow, optredens van het West- kappels kwartet en een voordracht van Jan Zwemer. In de pauze wordt u een con sumptie met Zeeuwse hapjes aangebo den. Dit jubileumprogramma zal tot onge veer 17.00 uur duren. Deze middag is uitsluitend bestemd voor leden van de Heemkundige Kring Walche ren, eventueel vergezeld van één intro ducé^). De toegang is 5,- per persoon (inclusief programma, consumptie en hap jes), te voldoen aan de zaal. U kunt zich uitsluitend schriftelijk aanmelden middels het bij deze Wete gevoegde inschrijfformu lier en wel vóór 1 november a.s. Degenen die zich voor de jubileummiddag van 23 maart jl. aangemeld hadden maar een afzegging ontvingen omdat de zaal volgeboekt was, krijgen voorrang bij inschrijving. Zij dienen zich om organisato rische redenen wel opnieuw aan te melden middels het bijgevoegde inschrijfformulier. In De Zandput kunnen maximaal 300 per sonen; inschrijving geschiedt in volgorde van binnenkomst; hierover kan niet worden gecorrespondeerd. Voor alle duidelijkheid: van uw inschrijving ontvangt u geen bevestiging, dus wanneer u na 1 november a.s. geen afzegging heeft ontvangen rekenen wij op uw komst! Woensdag 4 december 1996 De heer K. Meertens uit Middelburg zal deze avond een lezing houden over het pand Dam 36, een vier eeuwen oud Mid delburgs woonhuis (voormalig pand van de Schutters van den Bus). Hij zal zijn lezing vergezeld doen gaan van dia's. Aula Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg, 20.00 uur. WLVvG

de Wete | 1996 | | pagina 43