Nieuwe leden opgegeven door fam. C. Mooiman, Surry, Canada P. Bouwense J. de Buck, Meliskerke G. Wijkhuys mevr. J. Davidse, Middelburg mevr. H. de Visser H. Jansen, Middelburg mevr. J.C. Janson P. Hollebrandse, Veere bestuur H.W. Göbel M.A., Vlissingen J. Luteijn C. Bertijn, Vlissingen B.P. Hollestelle mevr. E. Enkelaar-de Bruijn, Oostburg A.H. van Dijk VVV-ANWB Vlissingen bestuur C. Gerritzen, Schalkhaar dhr. Spaarbeek J.J.C. Groenewoud, Middelburg P. Boone mevr. Boogaard-Bommeljé, Middelburg mevr. C. Terwoert-Maas mevr. A. de Vlieger-Schrier, Middelburg L.D. de Vlieger F.A.J. Minneboo, Middelburg J. Luteijn P. Schout, Vrouwenpolder W. Sinke mevr. J.J. de Bruine-Dorst, Dreischor bestuur P. Provoost, Maastricht mevr. K.J. Dekker A. Dekker, Vrouwenpolder H. de Visser B. Zanders, Vlissingen bestuur Kr. van Rooijen, Westkapelle bestuur H.S. Sala, Domburg P.J. Davidse C. Wondergem, Oost-Souburg M. Evenhuis J. Ruys, Veere bestuur H. de Ridder, Middelburg G. Heijmans J. Koppejan, Meliskerke bestuur mevr. B. de Munck-Meulenbelt, Middelburg T. Adriaanse P.J. Davidse, Sint Laurens mevr. L. Sinke-Boone J. Kwekkeboom, Heinkenszand mevr. J. Kwekkeboom-Lampert L. Lievense, Zoutelande mevr. M. Lievense-Kaland J. Minderhoud, Koudekerke A.de Nood A.J.G.D. Pijs, Middelburg A.P. de Bree P. Ton, Middelburg W. Coppoolse mevr. N. Bakker, Veere L. Goedbloed fam. A. van der Hoofd, Gapinge L. Goedbloed A. Dingemanse, Zoutelande A. Dingemanse W.C. Joosse, Middelburg P. Boone mej. M. Rookus, Vlissingen J.P. Martijn H. Sturm, Middelburg L.D. de Vlieger P. Janse, Nieuwerkerk a/d IJssel bestuur A. Brasser, Koudekerke mevr. Moerenhout G.G.L. Langendijk, Middelburg bestuur Totaal aantal leden op 22 november 1996: 1975

de Wete | 1997 | | pagina 47