Nieuwe leden In principe wordt de laatste pagina gere serveerd voor het overzicht van de nieuwe leden die zich het afgelopen kwartaal heb ben opgegeven of die door andere leden zijn geworven. Het lijkt wel of de magische grens van 2.000 leden heeft gezorgd voor een extra toename. Mogelijk heeft de nieu we folder zijn nut al bewezen. Ondanks het feit dat in de maand januari doorgaans nogal wat afmeldingen zijn, onder meer in verband met contributiebetaling, is de toe- nieuwe leden mevr. J.F. Ronca-van Dort, Middelburg G. van Boven, Veldhoven P.J. Paree, Middelburg J.W. de Bruin, Grijpskerke N. Boogaard, Leiden fam. A. van Dijk, Biggekerke C.W. Davidse, Hardinxveld-Giessendam P. Lous, Westkapelle mevr. E. Verhulst, Middelburg D. Gideonse, Veere H.H.A. Wöhler, Middelburg mevr. J. Jans, Middelburg fam. K. Lous, Westkapelle I.W. de Hulster, Vlissingen J. de Visser, Domburg M.A. Nortier, Vlissingen A. Geldof, Oostkapelle J. Waverijn, Middelburg P. van Sluys, Grijpskerke W. Boone, Meliskerke Wilco Dekker, Meliskerke A.H. Rots, Middelburg P.D.A.A. Kessel, Middelburg PA. Trimpe, Middelburg mevr. M. Fenning, Kamperland M. Francke, Cadzand G. Davidse, Noordhorn mevr. A. Anema-Reijnierse, Leeuwarden C. Lous, Oosternijkerk stroom de afgelopen maanden doorge gaan. Zoals u ziet zijn we de 2.000 gepas seerd en zal het tweeduizendste lid op de jaarvergadering in april bekend gemaakt worden. Dit betekent dat het ledental van de Heemkundige Kring in ruim tien jaar tijd is verdubbeld! Voor deze ene keer volgt hier het overzicht van alle nieuwe leden, inclusief het twee duizendste lid, op twee pagina's. opgegeven door K. Kareis J. Donker A.P.Th.M. Cleophas G. Blankers bestuur J. Gillissen bestuur R. Minderhoud M.S. van Westen-Crucq M. Geerse-Gideonse bestuur M.S. van Westen-Crucq P. Minderhoud A.C. de Konink-Naerebout W. Janse H.Jansen S.J. Lous P.H. Wave rijn G. Davidse A. Kraan A. Kraan bestuur bestuur bestuur bestuur H. Geldof M. Davidse P. Bouwense P. Lous

de Wete | 1997 | | pagina 42