nieuwe leden opgegeven door K. Osté, Koudekerke A. Schout W. Roelse, Westkapelle H. Boogaard W.P. Passenier, Aagtekerke A.G.A. de Bruijn mevr. T. van Hoof, Vrouwenpolder bestuur mevr. M. Reitsma, Almere-stad bestuur C.J. Jansen, Middelburg bestuur L. Dorleijn, Domburg A.S. Dorleijn mevr. F. Driesprong, Koudekerke mevr. M. Moerenhout J. Kampman, Domburg P.J. Davidse mevr. P.S. van Etten, Biggekerke bestuur M.B.J. Hoogesteger, Nijverdal mevr. S.J. Hoogesteger-de Meij R. Polderman, Zeewolde mevr. Polderman G.M. Baijens, Middelburg bestuur J.T.H.C. Schepman, Vlissingen bestuur S. Kodde, Vlissingen bestuur mevr. M. Kruisheer, Middelburg mevr. H.F. de Vos J.P. Louwerse, Vrouwenpolder J. van Leerdam P. Verhage, Westkapelle bestuur mevr. J.N. van der Graaf, Vlissingen bestuur N.H. Fastenau, Vlissingen mevr. W.G. Simpelaar W. Snethlage, Oostkapelle P. van der Veen L.R. Priester, Middelburg L.M. Hollestelle J. Knupker, Arnhem A. de Visser mevr. J.W. Poppe, Scheveningen bestuur mevr. M.J. Sturm-Koning, Grijpskerke bestuur J. Bakker, Edam bestuur C. Cevaal, Nieuwerkerk a/d IJssel bestuur L. van de Hemel, Middelburg J. Beun mevr. J. Landa, Sliedrecht J. Fiipse H. Kraak, Middelburg mevr. Janson P.A. Huijbregtse, Middelburg D.C. Vermaire A.F. Poppe, Vlissingen bestuur J. Kooreman, Middelburg bestuur mevr. E.P. Wigard, Middelburg L.M. Hollestelle L.C. de Broekert, Middelburg bestuur fam. C.J. Abrahamse, Serooskerke W. Maljaars G. Pleijter, Serooskerke bestuur mevr. S.W. van Ast-Vegt, Biggekerke bestuur drs. M.L.Q. van den Hoek, Middelburg bestuur J. Grootjans, Veere mevr. S. van Westen-Crucq C.R. Wisse, Meliskerke mevr. M. Goedhart-Dingemanse Totaal aantal leden op 1 maart 1997: 2.005

de Wete | 1997 | | pagina 43