Nieuwe leden opgegeven door J. Janse, Savigliano, Italië Fam. Boogaard, Vlissingen Mevr. C.L.M. Hol, Vrouwenpolder K. Dekker, Biggekerke Mevr. E. Koole, Middelburg P.D.B. van Straaten, Rotterdam A. Boogaard, Grijpskerke C. Cazemier, Vlissingen J. Joziasse, Middelburg J.D. Bierens de Haan, Domburg J. Wijkhuijs, Koudekerke S. Bosselaar, Aagtekerke J. Schreijenberg, Kloetinge W. de Visser, Zoutelande Mevr. A.M. Steketee-Matena, Vlissingen Mevr. C. van Dis-Boone, Vrouwenpolder J. Wisse, Meliskerke M. Hillebrand, Middelburg Mevr. C.J. Knigge-de Vries, Middelburg W.G. Donker, Brielle Mevr. A. Matthijsse-Dingemanse, Middelburg Mevr. J. Luyk-Louisse, Vlissingen C. Maas, Kapelle A. Cijvat, Zoutelande W.H. Broekhuysen, Terneuzen B. Keiler, Heino J. Boone, Middelburg J. Luwema, Leiderdorp L.A. Krijger, Biggekerke Mevr. W. Vos-Jobse, Biggekerke Mevr. A. Leek, Middelburg J.L.C. Willeboordse, Middelburg Mevr. R.F.J. van der Harst-de Dreu, Vlissingen DJ. de Klerck, Oost-Souburg J.G. van Nieuwenhuyzen, Middelburg P.A. v.d. Hoek, Middelburg J.C. Walraven, Middelburg Mevr. S.P. Huibregtse, Middelburg J. Wattel, Middelburg Mevr. A. Vaandrager-Blekxtoon, Middelburg Mevr. E. de Visser, Serooskerke Totaal aantal leden op 1 juni 1997: 2.050 P. Janse H. Wondergem bestuur bestuur bestuur bestuur F.A. Broeksma bestuur bestuur P. van der Veen G. Wijkhuijs bestuur J. Schreijenberg-Valken J. Melis A.C. de Konink-Naerebout P. Louwerse-van Dis P. van Sparrentak L. Brasser bestuur J. Donker M. Goedhart-Dingemanse J.L. Melse M.J. van den Driest-Louwerse L. Adriaanse W. van Belzen G.J. Geels P.A. Huybregtse E.P. van Doorn-Brasser A.A. Gillissen Mevr. L. Jobse Mevr. L. Davidse L. Castel J. van der Harst Mevr. H. de Visser bestuur W.M. Glansdorp W.M. Glansdorp J. van Wallenburg L. Geertse bestuur W. Schout

de Wete | 1997 | | pagina 51