Nieuwe leden opgegeven door Mevr. C.W.T.F.A. Sieverding, Grijpskerke P.H. Lievense, Westkapelle Fam. P. Francke, Zoutelande C.H. Melse, Sint Laurens W.P. Sanderse, Grijpskerke Mevr. N. Weststrate, Westkapelle C.PI.J. Veldkamp, Middelburg J. van Oorschot en C. van Hemert, Middelburg J.A. Schreyenberg, Biggekerke C. Lampers, Middelburg L. Schout, Middelburg J. de Visser, Biggekerke K. Kamerling, Meliskerke Mevr. L.M. Lavooy-Vader, Koudekerke H.A. den Hartigh, Westmaas C.F.H. Tuyll van Serooskerken, Oostkapelle C. de Kuijper, Woerden F.J. Tinnefeld, Domburg Th. Melis, Zoutelande J. Melis, Zoutelande H. Melis, Westkapelle A. Melis, Westkapelle W. van der Tol, Oost-Souburg A.J. te Paske, Middelburg Mevr. J. van Noorden, Oost-Souburg H.C. Harinck, Heemstede Mevr. M. Maas-Kwekkeboom, Biddinghuizen S. Adriaan^a, Katwijk aan Zee L. Poppe, Aagtekerke Mevr. M. van Spronsen-de Visser, Koudekerke Mevr. J.M. van der Leek-Bouwman, Den Helder W. den Hollander, Oostkapelle M. Horst, Aagtekerke J. Poppe, Middelburg S. de Later, Middelburg Fam. J. Bimmel, Domburg jhr. S.J.L. Valckenier von Geusau, Sliedrecht Mevr. N. Lous-Louwerse, Westkapelle Fam. R. Lous, Westkapelle Fam. I. Verstraate, Westkapelle Fam. J. Gabriëlse, Westkapelle M.J.J. Kruithof-van der Sanden bestuur J. Melis bestuur bestuur K. Minderhoud bestuur bestuur bestuur J.C.B. de Bruijne J. Plansoen C.P. de Keijzer J.P. Roelse H. Vader bestuur P. van der Veen C. Blaas P. Visser J. Melis J. Melis J. Melis J. Melis A. Camphuysen-van Noort bestuur bestuur bestuur J. Dingemanse P. Adriaanse M.E. Nordlohne bestuur P. Bouwense bestuur M. Kruithof bestuur P.A. Trimpe bestuur bestuur P.J. Minderhoud P.J. Minderhoud P.J. Minderhoud P.J. Minderhoud Totaal aantal leden op 1 december 1997: 2.107

de Wete | 1998 | | pagina 55