Nieuwe leden Mevr. P.E. Koopman, Middelburg J.C. Geuze, Middelburg P.A. Geene, Oostkapelle A.J.C. van Eenennaam, Oost-Souburg B. Midavaine, Apeldoorn I. de Visser, Den Bommel Mevr. J.M. Koppejan, Oost-Souburg Mevr. F.A. Ketelaars, Middelburg Mevr. A.P. Louwerse, Kleverskerke Fam. H. Duvekot, Middelburg H.J. Schipper, Nieuw- en Sint Joosland E. Gunst, Middelburg G.W. Huizinga, Middelburg F. Bok, Dordrecht H. Besuyen, Middelburg R. Snelders, Borssele M.A. van Dijk, Vlissingen C. de Voogd, Aagtekerke Mevr. J.H. de Keijzer, Echt Z. Koene, Grijpskerke P. Pfingsten, Westkapelle R. Fey, Werkendam Sam. Ovaa, Aagtekerke M. Louws, Oostkapelle J.J. Flipse, Middelburg L.L.J. Siegers, West-Souburg J.J.L. Jebbink, Middelburg M.P. Oostlander, Biggekerke D.C. Schot, Vlissingen Fam. A.J. Burger, Middelburg Fam. A. Gramm, Essen, Duitsland J.A. Ooms, Brasschaat, België Mevr. A. v.d. Noort-van Gelder, Den Haag C.R.A. Havermans, Oost-Souburg Mevr. H. Hoek, Vlissingen J. Koppejan, Veere Mevr. P. Roovers, Middelburg H.N. Davidse, Serooskerke Totaal aantal leden op 5 maart 1998: 2.145 opgegeven door E.M. Sanderse bestuur W.J. de Korte G.G. Timmerman-van Eenennaam mevr. J. Davidse C. de Visser mevr. Francke-Davidse bestuur mevr. De Casembroot mevr. L. Verhage bestuur A. Kienhuis P. van Sluys P.G. Jacobse A.J. Hubrechtse P. Bouwense bestuur bestuur C.P. de Keijzer G. Blankers mevr. Ingen-Housz C. de Looft bestuur P.C. Louws A. Goedbloed I.H. Vogel-Wessels Boer bestuur bestuur J. van Sparrentak-Aarnoutse J. Versluijs P.J. Minderhoud M.J. Daamen-van Houte bestuur bestuur P. van Beveren bestuur bestuur H.M. Harinck

de Wete | 1998 | | pagina 47