Nieuwe leden Evenals in de Wete van april 1997 zijn wij wederom genoodzaakt twee pagina's te vullen met het overzicht van de nieuwe leden. Ondanks het feit dat er toch ook veel afzeggingen zijn, vooral als gevolg van overlijden, blijft de Heemkundige Kring Walcheren hard groeien. In een jaar tijd zijn er ongeveer 150 nieuwe leden bijgekomen. Nieuwe leden opgegeven door Mevr. H.H. Elmont-Vreeman, Middelburg Mevr. D.V.C. Sweerts de Landas- Sprenger, Oostkapelle M.S. Kamermans, Vlissingen Ds. J.E.L. Brummelkamp, Middelburg Mevr. J.J. van der Wel-Beije, Middelburg C.J. de Leur, Middelburg J.J. de Pooter, Middelburg J. Wisse, Aagtekerke Mevr. M.J. Willeboordse-Damman J.J. Kole, Biggekerke R. van Antwerpen, Middelburg Mevr. B. Fest, Oost-Souburg J. Roelse, Zoutelande J.M. Huijgens, Middelburg P.J. Cevaal, Tiel Fam. P. Gabriëlse, Westkapelle A.W. Gillissen, Middelburg J. Schipper, Middelburg Mevr. N.A. Perdok-Vijfhuizen, Vlissingen J. Provoost, Biggekerke Mevr. M.N. Boeye-Bakker, Middelburg P. Kempe, Grijpskerke C. Schuurbiers, Oostkapelle J. Brouwer, Middelburg J.J. Lampert, Koudekerke P.J.J. Hillebrand, Biddinghuizen Mevr. W.F. Hillebrand, Amstelveen A.L. Brasser, Sint Laurens F. Gillissen, Arnemuiden P.M. Dek, Koudekerke H.W. Nijhuis, Rotterdam J. Coppoolse, Halsteren J. Wielemaker, Koudekerke R. de Groot, Biggekerke bestuur F.G. Sprenger bestuur bestuur bestuur A.C. Jeras A.C. Jeras bestuur Middelburg bestuur P. Bosdijk M. Francke-Davidse C.A. Gabriëlse J. Wisse bestuur P.J. Minderhoud bestuur P. Adriaanse L.M. Hollestelle bestuur mevr. Van der Vliet bestuur J.C. de Bruine C.de Nood P. Lampert W.D. de Bruine W.D. de Bruine E.M. Sanderse bestuur bestuur A. Geldof bestuur J.J. Kole P. Lampert

de Wete | 1998 | | pagina 46