Nieuwe leden opgegeven door D.P. de Jonge, Middelburg P. Vossen, Middelburg H.G. von Dreusche, Zoutelande A. Kleinepier, Zoutelande J. de Voogd, Middelburg Mevr. J. Hengst-Oosthoek, Westkapelle L.A. Willeboordse, Nijkerk J. de Witte, Westkapelle W. Brouwer, Nieuw- en Sint Joosland C. Selles, Vlissingen A.M. Klaasse, Arnemuiden Mevr. T. Rijkse-Kesteloo, Middelburg A.J. Geelhoed, Den Haag H.J.M. van Beveren, Zierikzee Bibliotheek Rijksdienst Monumentenzorg, Zeist M. Faasse, Westkapelle Ch.B. Landré, Biggekerke A. de Kam, Oostkapelle Jhr.drs. H.J. van Doorn, Amsterdam Mevr. T. de Jonge-Reijnierse, Kloetinge Fam. P.L. de Jong, Rotterdam J. Midavaine, Hillegom C. de Bruijn, Middelburg Mevr. PC. van Agt-van der Veen, Rotterdam J. Louwerse, Serooskerke A.J. Lous, Oostkapelle H. Francke, Oostkapelle Fam. K. Poppe, Biddinghuizen H. Goosens, Vlissingen Fam. J.H.F. Wouters-Zondag, Domburg J. Janse, Oostkapelle Mevr. G. Moens, Middelburg Rita Reinarz, Middelburg Mevr. S. van Dam-Merrett, Veere A. van Rijen, Oost-Souburg A.P. de Hullu, Zuidzande J. Wierda, Serooskerke mevr. J.S. Haak-Willeboordse bestuur J. Meyers W.J. de Korte J.A. Risseeuw bestuur mevr. J.S. Haak-Willeboordse J. Hoogendoorn J.A. Boogaard bestuur bestuur H. Visser J.C. Hooftman bestuur bestuur P. Minderhoud bestuur mevr. C. Francke-Corré bestuur C. Roose P. Janse B. Midavaine C.J.E.M. Albers mevr. J.C. van der Veen S.J. Lous S.J. Lous S.J. Lous J. de Visser bestuur M.M.G. Pastoor P. Boogaard mevr. Brasser bestuur bestuur C. Schroevers mevr. J. van Sparrentak-Aarnoutse G. Geerse Totaal aantal leden op 1 juni 1998: 2.175

de Wete | 1998 | | pagina 47