Activiteiten '\>m/ De heer L.D. de Vlieger wordt als nieuw lid van de kascommissie gekozen. De voorzitter bedankt de huidige leden van de kascommissie voor de verrichte werk zaamheden. 10. Rondvraag Van de rondvraag wordt geen gebruik gemaakt. De voorzitter roert nog even de bijeen komst van 4 maart j.l. over 'Walcheren in 2010' aan. Hiervoor konden de leden zich inschrijven. De bijeenkomst was overte- kend, zodat een aantal inschrijvers teleur gesteld moest worden. Op de avond zelf bleek echter dat een aantal mensen zon der bericht van verhindering niet kwam opdagen, wat niet erg plezierig was voor de afgezegde leden. Voor de bijeenkomst van 4 november a.s. zal dan ook naast de inschrijving vooraf betaald moeten worden, wat het wellicht minder vrijblijvend maakt. De voorzitter dankt ten slotte zijn mede bestuursleden voor de prettige samenwer king, de activiteitencommissie voor de geslaagde bijeenkomsten, de redactie voor de gevarieerde kopij in De Wete, de veld- namencommissie voor het vorig jaar ver schenen veldnamenboek en uiteraard ook de leden voor hun aanwezigheid. 11. Sluiting Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter de vergadering om 20.30 uur. Na de pauze worden enige Walcherse films vertoond. W.L. Valckenier von Geusau-Brouwer, secretaresse Woensdag 23 september 1998 Deze avond zal drs. J.Chr. Verhage uit Velserbroek een lezing houden over het onderwerp 'Boerderijenonderzoek op Wal cheren'. Aan de hand van eigen onderzoek zal hij een praktische uiteenzetting geven over de bronnen die de onderzoeker ter beschikking staan om een dergelijk onder zoek op Walcheren uit te voeren. Aandacht zal worden besteed aan het onderzoek naar de oudste bewoners van boerderijen te Boudewijnskerke. Aan de hand van sheets zal onder andere een bewonings- overzicht worden getoond van een aantal boerderijen staande in het zogenaamde 'kerkenblok' vanaf het jaar 1567. Aula Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 10 oktober 1998 Buitenheemse excursie De jaarlijkse buitenheemse excursie gaat dit keer naar West-Vlaanderen (België). Via een toeristische route door Zeeuws- Vlaanderen rijden we naar Lissewege, waar we in Hof Ter Doest koffie met een Vlaamse specialiteit zullen gebruiken. Aansluitend volgt een bezichtiging van de

de Wete | 1998 | | pagina 42