Nieuwe leden opgegeven door Fam. J. Blaas, Emmeloord J. Bertijn, Vlissingen M.H. Laurijssens, Vrouwenpolder Mevr. H.A. Koster-Bakker, Middelburg Mevr. A. Simonse, Utrecht J. Lodewijks, Middelburg Mevr. C.M. Hubregtse-Damman, Middelburg P. Feij, Middelburg D.D. Roos, Vlissingen J. Mesu, Deventer A. van Fraassen, Koudekerke P. Provoost, Maastricht P. Hengst, Westkapelle Mevr. T. van den Hurk, Koudekerke W. Vogel, Sint Laurens G. Provoost, Middelburg Fam. C. Vermeulen, Vrouwenpolder Mevr. M. de Graaf-Dingemanse, Leusden J.C. de Klerk, Vlissingen Mevr. R. Visser, Vlissingen Mevr. M. Vlasblom, Vlissingen Mevr. J.E. Sturm-Francke, Veere Mevr. A.F. Meeuwse, Middelburg D.P. Geerse, Maasland M. Pouwelse, Westkapelle A.J. Goedbloed, Grijpskerke B. Bakker, Veere Fam. J. Louwerse-Bliek, Vrouwenpolder C.A. Abrahamse, Serooskerke Mevr. Van der Werft, Meliskerke Mevr. J.C. Klaassen-Vermeulen, Oost-Souburg P. Cijvat, Westkapelle J.J. Geerse, Zoetermeer Mevr. W.P. Corbijn-v.d. Broeke, Vrouwenpolder M.W. Louwerse, Serooskerke J. Dingemanse, Zoutelande K. Poppe C. Bertijn A. Dekker bestuur mevr. Wondergem bestuur P. Lous M.H. Seybel bestuur B. Koene bestuur mevr. K.J. Dekker C.C. Slimmen mevr. H.F. de Vos J. de Witte mevr. Matthijssen A. de Kam J. Dingemanse P. Bertijn P. Visser M. Korteweg J. Francke mevr. E.M. Sanderse M. Geerse-Gideonse J. Pouwelse mevr. P. Louws J. Koppejan C. van Dis-Boone Stichting Zeeuws Landschap K. Geschiere bestuur J. Cijvat M. Geerse-Gideonse M.J.J. Kruithof-van der Sanden mevr. Louwerse-Bliek bestuur Totaal aantal leden per 20 november 1998: 2.205

de Wete | 1999 | | pagina 51