/G Sm/ Feiten en mededelingen M wacht. Na de koffie maken we een twee uur durende stadswandeling door Dor drecht, met onder meer een bezoek aan de Grote Kerk. Dit alles onder leiding van gidsen. Hierna krijgt u gelegenheid de lunch (voor eigen rekening) te gebruiken, 's Middags vertrekken we naar het bezoe kerscentrum De Hollandse Biesbosch voor een bezoek aan de tentoonstelling over de geschiedenis van de Biesbosch en het bekijken van het Panorama (diashow op acht schermen rondom). Vervolgens ma ken we met de bus onder leiding van een gids een rondrit door de Alblasserwaard, o.a. langs de molens van Kinderdijk. Na beëindiging van het middagprogramma rijden we richting West-Brabant om daar het diner te gebruiken. We verwachten rond 21.30 uur weer op Walcheren terug te zijn. De deelnamekosten bedragen 80,- p.p. In deze prijs is begrepen: - busrit Walcheren-Dordrecht v.v. - tweemaal koffie gebak - stadswandeling Dordrecht en bezoek Grote Kerk o.l.v. gidsen - toegang bezoekerscentrum De Holland se Biesbosch - rondrit Alblasserwaard o.l.v. gids - diner Alle andere uitgaven (lunch, drankjes e.d.) zijn voor eigen rekening. Opstapplaatsen: - Vlissingen 07.45 uur - Koudekerke 07.55 uur - Middelburg 08.00 uur U kunt zich opgeven door overschrijving/ storting van het verschuldigde bedrag op gironummer 3282831 ten name van Heemkundige Kring Walcheren, Tooren- vliedtwegje 4 te Middelburg (N.B. Dus niet naar de penningmeester!) onder vermel ding van het aantal personen én de op stapplaats. Uw inschrijving dient uiterlijk 9 september 1999 binnen te zijn. Inschrijving geschiedt in volgorde van binnenkomst; hierover wordt niet gecorrespondeerd. De deelnemers ontvangen van tevoren nog een bevestiging. Noteert u alvast? - Woensdag 27 oktober 1999: lezing door de heer A.H. van Dijk over de Sint-Jacobs- kerk, in de Sint-Jacobskerk! Nadere informatie volgt in de oktober-Wete. WLVvG WIAZ WIEZ De Werkgroep Industriële Archeologie Zeeland heeft in de afgelopen jaren ver schillende ontwikkelingen doorgemaakt. Na het wegvallen van de ondersteuning bij de voormalige stichting VMC, sector Cul tuur, zijn de activiteiten met betrekking tot het industriële erfgoed in onze provincie noodgedwongen wat beperkt gebleven. De provincie heeft het belang van het

de Wete | 1999 | | pagina 57