NÏ/ Feiten en mededelingen Open dag Zeeuws Archief Zaterdag 26 februari jl. hield het Zeeuws Archief in Middelburg de eerste open dag. Bijna vijftienhonderd belangstellenden maakten gebruik van de gelegenheid om het mooie gebouwencomplex van deze nieuwe archiefinstelling te bekijken. Ter gelegenheid van de officiële opening van het Zeeuws Archief op 14 juni a.s. zal op zaterdag 17 juni wederom een open dag worden georganiseerd. U bent tussen 10.00 en 16.00 uur van harte welkom. U krijgt een uitgebreide rondleiding door het gerestaureerde Van de Perrehuis, waar tot 1995 de arrondissementsrechtbank was gevestigd, en door de nieuwbouwvleugel, waar de publieksruimten en de archief depots zijn gevestigd. Tijdens Open Monumentendag op 9 sep tember 2000 is het Zeeuws Archief ook te bezichtigen. Geschiedenis Seisweg e.o. Een groep bewoners van de Seisweg en Griffioen e.o. wil graag, in verband met het schrijven van een boekje over deze omge ving en met de Seisweg als rode draad in het geheel, in contact komen met perso nen die iets meer kunnen vertellen over de Griffioen, tol Seisweg, buitens, boerderijen, enzovoorts. De Seisweg liep vroeger door tot Grijpskerke, dus de huidige Walcherse- weg was voorheen ook Seisweg. Ook oude foto's zijn welkom. De bewoners hebben overigens al kunnen bewerkstelligen dat de oude klok, die vroe ger op de hoek van de Seisweg stond, weer is teruggebracht, zij het op een ande re plaats aan de Seisweg. Reacties gaarne bij de redactie.

de Wete | 2000 | | pagina 54