Nieuwe leden Mevr. A.C. Flierman, Houten J. van Kalkeren, Vlissingen P. Buscop, Meerlo J. Marijs, Middelburg A. Meijers, Middelburg J.W.M. Rietbergen, Middelburg P.J. de Visser, Nieuw- en Sint Joosland Mevr. C.M. Houkamp-van der Harst, Middelburg bestuur A.W. de Vos, Middelburg J.J. Coppoolse Mevr. N.C. Schop, Middelburg L. de Bokx W. de Visser, Middelburg A. de Visser P. Minderhoud, Zoutelande bestuur A.M. Filius, Oostkapelle H. van der Gugten Fam. P.K.M. Verschoore, Middelburg bestuur T, Tuinhof, Middelburg A.J. Burger J. Louws, Zoutelande A. Lous A.H. van der Most, Middelburg mevr. De Beer-Geelhoed B. Volmer, Vlissingen bestuur J. Provoost, Koudekerke bestuur Mevr. G. Schets-Buys, Middelburg bestuur Mevr. C.E. Jongepier, Veere E.P. Oldenkamp H. Westerweel, Middelburg F. van den Driest H. Bakker, Yerseke F. Dieleman Sociëteit 'De Vergenoeging', Middelburg bestuur P. Louwerse, Serooskerke bestuur Mevr. L. Weststrate, Koudekerke bestuur J. Jobse, Oostkapelle bestuur R. Hoogerheijde, Veere bestuur E.M. Bakker, Middelburg P. Maljaars Mevr. W.J.A. van der Eijk, Middelburg mevr. H.S.F. Schorer I.J. Gillissen, Middelburg bestuur C. Gideonse, Middelburg J. Corné A. de Boks, Middelburg de heer Van Steenkiste Mevr. W. Wisse-de Visser, Hoofddorp L. Dobbelaar J. Poppe, Middelburg bestuur Ph.H. Heyse, Middelburg bestuur J. de Nood, Arnemuiden L. de Nood Mevr. Boone, Middelburg bestuur M.B. Davidse, Vlissingen P. de Buck opgegeven door bestuur A. Roelse L. Cijsouw A. van Santen R. Struijk bestuur bestuur Totaal aantal leden per 15 februari 2000: 2.265

de Wete | 2000 | | pagina 55