/G Activiteiten 30'q C| Parkeren bij de Zeeuwse Bibliotheek Als u een bijeenkomst van de Heemkundi ge Kring wilt bijwonen en u komt met de auto, dan kunt u uw auto heel goed parke ren in de parkeergarage aan de Kousteen- sedijk, naast de bibliotheek, 's Avonds na 18.00 uur is het parkeren in deze garage gratis (donderdag na 21.00 uur). Woensdag 20 september 2000 Deze avond zal de heer P.A. van der Vlies, hoofdprojectleider Verdieping Westerschel- de Afdeling Wrakkenopruiming van Rijks waterstaat Zeeland, een lezing houden over de wrakkenopruiming op de Wester- schelde. Hij zal op boeiende wijze uiteen zetten waarom deze werkzaamheden zo belangrijk zijn. Aan de hand van onder meer een video film zal duidelijk worden uitgelegd hoe dit grootschalige project tot stand gekomen is en wat de stand van zaken momenteel is. Aula Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg, 20.00 uur. Zaterdag 7 oktober 2000 Buitenheemse excursie De jaarlijkse buitenheemse excursie gaat dit jaar naar 's-Hertogenbosch en omstre ken. Vanuit Walcheren rijden we recht streeks naar 's-Hertogenbosch, waar ons koffie met een Bossche bol wacht. Na de koffie volgt een historische stadswandeling onder leiding van gidsen van de Kring Vrienden van 's-Hertogenbosch en een rondleiding in het Sint-Jansmuseum De Bouwloods (in dit museum zijn allerlei mid deleeuwse beelden en bouwfragmenten te zien die tijdens de grote restauraties van de Sint Jan verwijderd zijn). Hierna krijgt u gelegenheid de lunch (voor eigen reke ning) te gebruiken. 's Middags staat een cultuurhistorische vaartocht over de Binnendieze op het pro gramma en vervolgens maken we met de bus onder leiding van een gids nog een rondrit in de omgeving van 's-Hertogen bosch. Na beëindiging van het middagpro gramma rijden we richting West-Brabant om daar het diner te gebruiken. We verwachten rond 21.30 uur weer op Walcheren terug te zijn. De deelnamekosten bedragen 90,- p.p. In deze prijs is begrepen: - busrit Walcheren - 's-Hertogenbosch v.v. - koffie met Bossche bol - stadswandeling o.l.v. gidsen - bezoek Bouwloods o.l.v. gidsen - vaartocht Binnendieze - rondrit omgeving 's-Hertogenbosch o.l.v. gidsen - diner Alle andere uitgaven (lunch, drankjes e.d.) zijn voor eigen rekening. Opstapplaatsen: - Vlissingen 07.30 uur - Koudekerke 07.40 uur - Middelburg 07.45 uur U kunt zich opgeven door overschrijving/ storting van het verschuldigde bedrag op gironummer 3282831 ten name van Heemkundige Kring Walcheren, Tooren- vliedtwegje 4 te Middelburg (N.B. Dus niet naar de penningmeester!) onder vermel ding van het aantal personen én de op stapplaats. Uw inschrijving dient uiterlijk 7 september 2000 binnen te zijn. Inschrijving geschiedt in volgorde van binnenkomst; hierover wordt niet gecorrespondeerd. De deelnemers ontvangen van tevoren nog een bevestiging. Omdat wij van tevoren een groot deel van de kosten aan de diverse instanties moe ten betalen en er geen teruggave van de

de Wete | 2000 | | pagina 55