Nieuwe leden opgegeven door L. van Moolenbroek, Haarlem H.F. Geervliet, Middelburg Mevr. H. Groot, Middelburg A. Kerkhove, Middelburg A. Pouwer, Veere Mevr. P. Barentsen-Acda, Middelburg Fam. P. Geerse, Ede F. Zoek, Middelburg M. de Ridder, Urk A.P. Leer, Bunnik H.J.C. Wisse, Koudekerke Mevr. M. Huibregtsen, Westkapelle Mevr. A. Hensen-Westerbeke, Westkapelle G. Spijkerboer, Den Haag Fam. H. Looman, Vlissingen J. Roth, Zevenbergen J. Aarnoutse, Kleverskerke M. Knoester, Aagtekerke De heer Marijs, Middelburg Mevr. A.W. van Sorge, Middelburg Mevr. B. Vermaas-Potappel, Barendrecht H. Kruit, Almere Mevr. A.L. Boogaard-Lous, Zoutelande F. van Sluijs, Zoutelande A. Geldof, Middelburg C.J. Dekker, Voorburg S. van Dijk, Middelburg P.J. Meeuwse, Middelburg J. de Hamer, Arnemuiden C.F. Biesing, Middelburg J. Sturm, Ens Mevr. R. Coppejans, Middelburg N. Kloet, Vlissingen M.A. van Es, Vlissingen Mevr. J. Aerts, Middelburg Mevr. T. van Gunst, Middelburg J.Tuynman, Middelburg Mevr. E. Verstelle-Houben, Middelburg Mevr. M. van Suylekom, Middelburg Mevr. M. Steutel, Vlissingen H.L.A. Mercy, Vlissingen W. en C. Muylwijk, Havelte J. Schreyenberg jr., Biggekerke J. Midavaine C.D. Hamelink bestuur A.P. de Klerk bestuur mevr. M. Willeboordse-Damman J.P. Roelse J. Kampman A. Pouwer C. Blaas J. Wisse bestuur P. Minderhoud J. Boone mevr. S. Bollen G.W. Geeve bestuur F.A.J. Minneboo bestuur mevr. C. van Sorge J. Potappel bestuur bestuur L. Roelse M.J. Seijbel mevr. C.J. Dekker bestuur bestuur H. Bethlehem mevr. C. van Oorschot-van Hemert F. Boone-Sturm bestuur bestuur bestuur P. Aerts mevr. L. van Sorgen bestuur bestuur bestuur bestuur bestuur J. Blaas bestuur Totaal aantal leden per 28 mei 2000: 2.307

de Wete | 2000 | | pagina 59