Nieuwe leden opgegeven door J. van Schaik, Vlissingen Mevr. M. van der Hof, Vissingen I. Ovaa, Zoutelande Mevr. Francke-Hillebrand, Gorinchem A. de Visser, Wilhelminadorp S. Moens, Hoofddorp Mevr. J. Mohamed Sjah, Vlissingen P.M. Dieleman, Middelburg G. Brinkman, Middelburg H.C.J. Schoenmaker, Zaandam Mevr. L. de Nood-de Nood, Middelburg L. Huisman, Middelburg Mevr. A.N.J. Stuij v.d. Herik-Damman, Heerjansdam Mevr. T.A.H. de Jonge, Vlissingen Mevr. I. Keim, Brielle Fam. A. Kluijfhout, Middelburg W.J. Otterdijk, Middelburg Mevr. H. Walraven-Schout, Middelburg J.H.W. Wiegel, Vlissingen J.A. Verhage, Vlissingen Fam. Wondergem-v.d. Linde, 's-Heer Hendrikskinderen Mevr. D. Bank-de Zeeuw, Amsterdam W.A. Dumon Tak, Rotterdam J.H. van Pagee, Veere Mevr. Back, Vlissingen L.C. Scheers, Vrouwenpolder P. de Visser, Oostkapelle C. v.d. Zouwen, Middelburg Mevr. B. Slough, Vlissingen PC. van Voorst Vader, Groningen J.C. v.d. Grijp, Drachten L.C. den Hertog, Kloetinge W. Reynierse, Oost-Souburg J.M.J, van Damme, Middelburg D. van Bavel, Breda Fam. H.L. Meijers, Serooskerke J.F. Bostelaar, Middelburg bestuur bestuur A. Kodde H. Hillebrand H. Hillebrand bestuur bestuur K. Klaasse A.S. Dorleijn mevr. Wichers mevr. C. de Nood-de Visser C.J.E.M. Albers mevr. L.M. Hubregtse-Damman mevr. Gabriëlse bestuur bestuur C. Meeuwse L. Schout mevr. C. Roose-Kokelaar P. Verhage bestuur mevr. G. Schets mevr. Dortman Gerlings-Heyse C.D. Hamelink mevr. S.P. Gabriëlse-Baljeu W. Schout M. Bimmel Joh. Leijnse bestuur bestuur C. Gerritzen jhr. mr. J.W. van Reigersberg Versluys mevr. J. Francke-Davidse C.P. Vergouwe J. Kiser J.C. van Winkelen bestuur Totaal aantal leden per 23 augustus 2000: 2.330

de Wete | 2000 | | pagina 55