Nieuwe leden opgegeven door J. Minderhoud, Koudekerke P.J. Minderhoud J. Bostelaar, Westkapelle mevr. L. Peene S. Bostelaar, Middelburg mevr. L. Peene J. Verhage, Marknesse J. Louwerse C.I.J. Gillissen, Middelburg I.J. Gillissen Fam. M. Maas, Domburg mevr. J. de Klerk J. de Visser, Bennekom C. de Nood A. Verburg, Middelburg M.A.van Es B. Oele, Kapelle bestuur M. Poppe, Middelburg PC. Louws J. Boer, 's-Heer Arendskerke C. de Nood Mevr. J. Raadersma-de Koster, Gouda mevr. Anemaet-Reijnierse L. Bostelaar, Koudekerke mevr. L. Peene J. Bezemer, Middelburg bestuur Mevr. Dekker-Buscop, Goes P. Buscop Mevr. D.C. Weststrate-de Waardt, Meliskerke bestuur Fam. J.H.D. Franssen, Middelburg bestuur R. Koppejan, Zoutelande J. Louws H. Assink, Zoutelande J. Louws Mevr. J. Punt-van Osnabrugge, Vlissingen bestuur Jürgen Herzau, Pürgen, Duitsland H. Assink J.H. Sinke, Vlissingen bestuur C. Brand, Oostkapelle J. Marijs Mevr. E.C. de Vries-van Loo, Kampen mevr. D. Schouten-van Loo B.J. Diesch, Middelburg J.G. Francke A.L.C. Vale, Gapinge bestuur G.F. van Vlaanderen, Wassenaar bestuur P. van der Plank, Tilburg mevr. W. de Vlieger G.H. van den Bosch, Vlissingen A.M. Dellebeke Mevr. R. Wolters, Middelburg bestuur Mevr. S. Gijzen-Faasse, Westkapelle P.J. Minderhoud P. Willeboordse, Westkapelle P.J. Minderhoud F.H. Jilleba, Middelburg bestuur L. Kaland, Westkapelle bestuur J.J. Engelvaart, Meliskerke bestuur Mevr. T. Goedhard-Weening, Middelburg bestuur Mevr. E. Schuurman-v.d. Linden, Middelburg bestuur H.C. Geuze, Hellevoetsluis bestuur Mevr. Meijer-Polderman, Arnhem bestuur Totaal aantal leden per 24 november 2000: 2.332

de Wete | 2001 | | pagina 51