Nieuwe leden opgegeven door H.A.M.C. Smit Roeters, Middelburg RJ. Kulik, Vlissingen J. Bakker, Vlissingen Mevr. M. Kamps-Ouwehand, Hoogezand Fam. A.J. de Munck, Middelburg J. Jobse, Zoutelande Mevr. J.M. de Bree-Broerse, Oost-Souburg B. van der Weele, Nieuwerkerk a/d IJssel Mevr. P.I. Smits-Melis, Middelburg H. Janse, Oostkapelle R. Jobse, Oostkapelle F.F.X. Smulders, Middelburg Fam. A. Oreel, Westkapelle Drs. C. Kostense, Biervliet Ir. P.O. Dekker, Veere Fam. A.D. de Stigter, Veere W.S. Koole, Oost-Souburg K. van Rooijen, Koudekerke Mevr. A. Minderhoud-Faasse, Zoutelande J.J. Meijer, Oost-Souburg Mevr. H. Begheyn, Koudekerke A.J.J. Holthuijzen, Westkapelle Mevr. E.L. Boone-Post, Middelburg P. de Pagter, Aagtekerke Rabobank Noordwest-Walcheren, Domburg Fam. W. de Visser, Biddinghuizen R.P. Huijbregsen, Utrecht Mevr. C.M. Alewijnse-Poelman, Middelburg A.M. Dumon Tak, Veere F.A. de Looft, Middelburg J. Bostelaar, Middelburg J. Verton, Middelburg P. Steutel, Middelburg W.C.A. Adriaanse, Utrecht A. Davidse, Middelburg K.A. Verhage, Middelburg Totaal aantal leden per 26 mei 20012.380 A.J. van Bommel M. Meijer-Polderman C.J. Dekker-Geldof W. van Leeuwen bestuur W.J. de Wolf L.M. Hollestelle mevr. A.P.J. Roose bestuur S.J. Lous W.J. de Wolf bestuur bestuur bestuur bestuur mevr. A. van de Kamp-Joosse J. Dingemanse K. van Rooijen dhr. Francke J. Wisse mevr. J. de Klerk mevr. N. Flipse-Roelse F. van den Driest P. de Pagter J.E. Roelse-Janse P. Pouwer bestuur bestuur bestuur bestuur K. Klaassen M.P. de Ridder bestuur P. Steutel F.A. de Looff F.A. de Looff

de Wete | 2001 | | pagina 55