s maakt door Poulus Bliek, maker van onder meer de site van de Zeeuwse popgroep Blof. Voor het ontwerp van de site is ge bruik gemaakt van het ontwerp van de voorkant van De Wete: het silhouet van Walcheren en de zachtblauwe achter- grondkleur. De website is een combinatie van een fol- over de contributie en wat de leden hier voor krijgen: een tijdschrift en veel activitei ten. Via dit scherm kan men zich ook opgeven als lid. De pagina 'Activiteiten' geeft een overzicht van de activiteiten in het desbetreffende kwartaal. Deze opgave is ook in De Wete te lezen. Heemkundige Kring Walcheren De Heemkundige Kring Walcheren is opgericht in 1971 en heeft als doel de kennis van Walcheren en zijn bewoners te bevorderen. Meer dan 2.400 leden houden wij op de hoogte van heel veel wetenswaardigheden uit heden en verleden van Walcheren: hun woonomgeving of de streek waarmee ze zich verbonden voelen. Wij organiseren jaarlijks diverse activiteiten, zoals lezingen en excursies. Een aantal leden werkt als vrijwilliger mee bij de samenstelling van een, bijna voltooide, reeks veldnamenboeken. Alle leden ontvangen ons kwartaal blad De Wete. dat steeds een gevarieerde inhoud heeft en waarin ook het lezingenprogramma en verenigingsnieuws is opgenomen. Het lidmaatschap bedraagt 9.10 Euro (Fl. 20,~) per jaar De homepage van de loebsite van de HKW. der en inhoudelijke informatie over Wal cheren. De site bestaat uit een aantal schermen die in een willekeurige volgorde kunnen worden opgeroepen. De verschil lende schermen worden in internetjargon 'pagina's' genoemd. De eerste pagina van de site wordt de homepage genoemd. Deze pagina ver schijnt als eerste in beeld en geeft infor matie over de HKW: wie we zijn en wat we doen. Via de menubalk links in het scherm kan de 'bezoeker' van de site kiezen weik onderwerp hij of zij wil raadplegen. De pagina 'Lidmaatschap' geeft informatie 1 De pagina 'Tijdschrift De Wete' geeft infor matie over het kwartaalblad van de HKW. Van de laatstverschenen Wete's is een overzicht beschikbaar. De pagina 'Inhoudsopgave De Wete' bevat het overzicht van alle artikelen en bijdra gen in De Wete over de periode 1971- 2001Dit overzicht heeft u bij De Wete van oktober vorig jaar in gedrukte vorm ontvan gen. Via de site is dit overzicht dus ook te raadplegen. De inhoudsopgave op de site zal elk kwartaal worden bijgewerkt. Het eerste scherm is het overzicht van de tref woorden, met toelichting. Elk trefwoord kan worden aangeklikt, waarna het scherm verschijnt met het overzicht van de artike-

de Wete | 2002 | | pagina 40