Feiten en mededelingen f hUxMS bijdrage leveren, te weten mevrouw E. Grootendorst en de heren A. Maljaars en Tj. van Dijk. Aula Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg, aanvang 20.00 uur. Woensdag 5 juni 2002 VOC-wandeling Dit jaar herdenken we 400 jaar Verenigde Oostindische Compagnie. Een reden om onze traditionele dorpswandeling om te zetten in een stadswandeling door Middel burg, een stad met een rijke historie op dit gebied. Mevrouw Ali Kammeraat zal ons gidsen langs onder andere de mooie hui zen uit de glorietijd van de VOC. Verzamelen vóór de ingang van de Zeeuwse Bibliotheek om 18.30 uur. Noteert u alvast! Zaterdag 28 september 2002, de jaarlijk se buitenheemse excursie. Meer bijzonderheden in de juli-Wete. www.hkwalcheren.nl Sedert 21 december 2001 is de website van de Heemkundige Kring Walcheren 'in de lucht'. In De Wete van januari j.l. hebt u kunnen lezen hoe de website is gemaakt en welke informatie erop te vinden is. In de eerste twee maanden is de website zo'n 700 keer bezocht. Enkele mensen hebben zich via de website opgegeven als lid van onze vereniging. Als u wilt weten wat de inhoud van de eerstvolgende Wete wordt, dan kunt u een maand voordat de volgen de Wete verschijnt op de pagina 'tijdschrift De Wete' een voorproefje zien. In het geval van de eerstvolgende Wete, die omstreeks 10 juli uitkomt, kunt u omstreeks 10 juni op de website kijken welke interessante arti kelen u in de volgende Wete kunt lezen. 10L Heemkunst In de vorige Wete plaatsten wij een oproep voor het aanmelden van door leden van de HKW gemaakte tekeningen, schilderijen en aquarellen. We ontvingen van enkele mensen foto's van mooie en creatieve impressies van Walcherse onderwerpen. We herhalen de oproep nog eens, want we zoeken nog meer creatieve uitingen. Schroom niet om een foto van uw eigen heemkundige creativiteit in te sturen. Ook met stof gemaakte afbeeldingen mogen worden ingezonden. In De Wete van okto ber willen we aandacht besteden aan het fenomeen heemkunst en mogelijk wordt uw inzending daarbij geplaatst. Mocht u door deze woorden geïnspireerd zijn geraakt, dan kunt u natuurlijk ook als nog iets maken, hetzij zelf thuis, hetzij in

de Wete | 2002 | | pagina 47