Nieuwe leden opgegeven door J. Wattel, Vrouwenpolder bestuur Mr. J.P. van Alten, Badhoevedorp bestuur Mevr. J.A. de Kam-de Visser, Oostkapelle A.G.A. de Bruijn A. Geljon, Leidschendam J. Louwerse L. Dekker, Middelburg J. Wattel J.A. Koster, Vrouwenpolder J. Wattel C.A. Jacobse, Oost-Souburg J. Verton Fam. W. Wondergem, Ritthem J.A. Osté F. de Ruyter, Middelburg F.A. de Looff M.A.J. Lenselink, Flaarlem bestuur A. Polderman, Serooskerke A. Meirmans G.R. Montanari, Middelburg B. Vol werk A. Joosse, Middelburg fam. Goudappel S. de Nooijer, Koudekerke website W.J. Plardenberg, Vlissingen website E. Czajka, Oost-Souburg bestuur J.S. Matthijsse, Biggekerke C. de Visser Mevr. J. Wouters, Meliskerke bestuur F. Vader, Egmond a/d Hoef P. Vader F.A. Vogel, Middelburg W.J. van Otterdijk G. van Driel, Oost-Souburg R. Stroo J. Melis, Zoutelande L.J. Stroo-Schreijenberg Yvonne Wondergem, Vlissingen website W. Kemp, Hoofddorp website H.M.N. Schonis, Waalwijk mevr. Warringa Mevr. H. Vergers, Den Haag mevr. Brasser H.J. Allaart, Middelburg J. Maas J. Dingemanse, Middelburg mevr. Geuze-Berrevoets G. Eckhardt, Oost-Souburg K. Schroevers Fam. A. Boogaard-Lampert, Zoutelande A. Lampert J.K. Crucq, Arnemuiden M.P. de Ridder Mevr. J. Kramer-Vreugdenhil, Waalre G.J. Gerestein J. Looise, West-Souburg website L.C. van der Weel, Middelburg website C. Sturm, Middelburg website W.P. Steketee, Middelburg bestuur C. Coppoolse, Nieuw- en Sint Joosland W. Brouwer Fam. A. Davidse, Westkapelle P.L. Adriaansen K. Boone, Oostkapelle bestuur J. Boone, Middelburg bestuur L. Goedhart, Middelburg C.A. Versluys-van Velzen L. Walraven, Middelburg C.A. Versluys-van Velzen G. Boom, Middelburg P. Zuid weg Mevr. J. Adriaanse-Moermond, Middelburg mevr. M. Kwekkeboom-Francke W.L. Lievense, Zoutelande website Totaal aantal leden per 4 februari 2002: 2.436

de Wete | 2002 | | pagina 51