Nieuwe leden opgegeven door J. Louws, Aagtekerke bestuur L. van Belzen, Arnemuiden bestuur H. Mostert, Vlissingen P. van Beveren P.M. Vos, Assen website A.l. van Sighem, Rotterdam website W. Brand, Westkapelle website Mevr. A.G. Tetelepta, Vlissingen website J.P. Vreeke, Vlissingen M.C. Meijers Mevr. W. Jobse, Koudekerke J. Maas P.J. Aerssens, Koudekerke A. Maljaars M. van Keeken, Serooskerke J. de Klerk G. Jansen, Biggekerke website D. Rorije, Koudekerke website Fam. J.B. Breeuwer, Middelburg bestuur G. de Jager, Middelburg mevr. J. Kodde-Koene Mevr. S. Wisse, Vlissingen mevr. W.A. Bax D. Diederik, Middelburg website M.M. Steenbeek, Middelburg bestuur J. Brouwer, Middelburg bestuur W. Klooster-Borsje, Apeldoorn M.J.Ykel H. Leenstra-Borsje, Assen M.J.Ykel A.A. Risseeuw, Vlissingen website J.M. Boone, Middelburg J.F. Boone Ferry Kramer, Vlissingen website W. Corbijn, Biggekerke mevr. Huibregts A.E. Manni-Bij deVaate, Middelburg website W. Verhage, Rutten website M.J. Matthijsse, Oost-Souburg website J. Jacobse, Oost-Souburg website P. Toutenhoofd, Heemskerk P. Slabber H. Dekker, Aagtekerke P.A. Dekker A. de Visser, Delft J. de Visser Mevr. S. Adriaanse, Zoutelande P. van Maldegem J. Numan, Lochem bestuur A.J. Verhage, Middelburg mevr. Huijgens Mevr. C. Visser, Middelburg bestuur Mevr. S. van Wort, Vrouwenpolder A. Dekker P.J. Bolderman, Goes website H. de Korte, Lelystad website Peter Fraanje, Middelburg website D. Ingelse, Lewedorp mevr. R. Kruse-ter Avest A. Dingemanse, Zoutelande mevr. W. Roelse-Dingemanse Totaal aantal leden per 10 mei 2002: 2.470. Op naar de 2.500!

de Wete | 2002 | | pagina 55