f6p\ Feiten en mededelingen t %>im3 - koffie met een lekkernij - stadswandeling o.l.v. een gids - bootovertochten - rondleiding in Slot Loevestein - diner Alle andere uitgaven (drankjes e.d.) zijn voor eigen rekening. Opstapplaatsen: - Vlissingen 7.45 uur - Koudekerke 7.55 uur - Middelburg 8.00 uur U kunt zich opgeven door overschrijving/ storting van het verschuldigde bedrag op gironummer 3282831 t.n.v. Heemkundige Kring Walcheren, Middelburg, onder ver melding van plaats, het aantal personen en de opstapplaats. Uw inschrijving dient uiterlijk 1 september 2002 binnen te zijn. Inschrijving geschiedt in volgorde van binnenkomst (maximaal 100 personen; hierover wordt niet gecor respondeerd). De deelnemers ontvangen van tevoren nog een bevestiging. Bij eventuele annulering uwerzijds na 1 september 2002 kan slechts een gedeelte van de deelnamekosten worden geretour neerd. Deze bepaling is niet van toepas sing als er een wachtlijst bestaat. Noteert u alvast? - Woensdag 30 oktober 2002. Waarschijnlijk bijeenkomst op lokatie over de schilderes Claire Bonebakker. Meer gegevens over deze bijeenkomst in De V/ete van oktober a.s. WLVvG Heemkunst Hierbij doen we doen nog een laatste oproep aan de leden van de Heemkundige Kring Walcheren om zelfgemaakte tekenin gen, schilderijen en aquarellen aan te mel den. Van een aantal enthousiaste leden ontvingen we al foto's van mooie en cre atieve impressies van Walcherse onder werpen. Schroom niet om een foto van uw eigen heemkundige creativiteit in te sturen. Ook met stof gemaakte impressies mogen worden ingezonden. In een volgende Wete willen we aandacht besteden aan het fenomeen heemkunst en mogelijk wordt uw inzending daarbij geplaatst. Mocht u door deze woorden geïnspireerd zijn geraakt, dan kunt u natuurlijk alsnog iets maken, hetzij zelf thuis, hetzij in cur susverband of via de hobbyclub. U kunt uw werk aanmelden bij Hetty Begheyn, Bree- weg 8, 4371 SB Koudekerke (tel. 0118- 556170). Weest niet bedeesd om uw eigen werk onder de aandacht te brengen. Het gaat in de eerste plaats om de verbeelding van

de Wete | 2002 | | pagina 52