Nieuwe leden opgegeven door Fam. Boone, Grijpskerke website P. van den Heuvel, Den Haag J. Melis De heer en mevr. Mulder-Ovaa, Ruurio S.A. Lawalata-Lijnse Fam. Hoogesteger-Lijnse, Utrecht S.A. Lawalata-Lijnse Mevr. Van Bemmel-Lijnse, Middelburg S.A. Lawalata-Lijnse R. Schonis, Middelburg bestuur L. Francke, Grijpskerke PM. Geerse J. Cijsouw, Heemskerk J. Poppe P. Jobse, Koudekerke bestuur J.H. Warmelink, Zoutelande bestuur P. van den Ouden, Bergen op Zoom website F. Wisse, Middelburg L. Lampert N. Davidse, Middelburg A. Davidse Mevr. N. Verhage-Riemens, Aagtekerke J. Riemens Mevr. M.J. Brakman-Allewijn, Middelburg P. Simpelaar D. Wisse, Domburg bestuur F.J.C.M. van lersel, Middelburg bestuur L.F. van Dalen-Vreugdenhil, Hillegom website C. Geldof, Sassenheim H. Geldof C. Ingelse, Nisse D. Ingelse J.S. Lere-Boone, Grijpskerke bestuur B. van Leerdam, Middelburg J. van Leerdam P. Ovaa, Oost-Souburg W. Ovaa M. Janse, Arnemuiden bestuur Mevr. C. Ventevogel, Vlissingen bestuur Mevr. D.C. de Bruijne-Sinke, Middelburg G. van Dijk Mevr. H.L.M. van Belleghem, Middelburg W. van Belleghem J.S.Kuijper, Middelburg bestuur J. Maljaars, Aagtekerke L. Poppe C. Wiskerke, Helmond website Paul Huibregtse, Den Haag website C. Louws, Middelburg website A. Franke, Middelburg A. Wagenaar W. Kooiman, Middelburg bestuur A. van de Grift, Ritthem website R.W. Swerus, Middelburg P. Swerus E. Swerus, Amsterdam P. Swerus J. Muschter, Veere website P.J. Brouwer, Oostkapelle website J.H. van Leerdam, Arnemuiden website J. Duvekot, Meliskerke J. Wisse M.P. Keim, Soest P. Janse Totaal aantal leden per 28 november 2002: 2.492.

de Wete | 2003 | | pagina 59