Nieuwe leden opgegeven door L.C. Davidse, Enkhuizen F. Wiggers, Westkapelle Mevr. M. Ie Due, Ritthem J. Jongepier, Vlissingen A. Simonse, Westkapelle Fam. F. Wielemaker, Oost-Souburg Mevr. A. van Waarde, Middelburg Fam. C.L. van Mourik, Arnemuiden A.R Koster, Koudekerke Vinus Matthijsse, Middelburg W.L. Verhage, Ede J.M. Vogel, Zoutelande J. Dekker, Middelburg Abco Maljaars, Aagtekerke P. Post, Terborg Fam. L. Berkman, Middelburg Stefan Walhout, Grijpskerke L. Verhage, Emmeloord J. Huisman, Oost-Souburg Mevr. N. Hengst-Verhulst, Westkapelle Mevr. M.C. Versluis, Veere Mevr. M.F. Burger, Vlissingen P. Marinissen, Koudekerke C. van Noppen, Koudekerke Fam. A. Schoe, Vrouwenpolder A. Dees, Middelburg H. van Oenen, Middelburg J.M. Schouwenaar, Middelburg J.C. Visser, Zoutelande E.P. Gideonse, Middelburg (2.500ste lid) J. de la Hayze, Middelburg F. Walhout, Oostkapelle J.C. Janse, Middelburg Fam. W. van Kooten, Middelburg F.L. Berghauser Pont, Middelburg J. Mol, Dronten F. Koch, Lewedorp Mevr. C. Visser, Leiden L.W. van de Merbel, Middelburg K. Bolier, Vlissingen C. Besuijen, Sommeisdijk Totaal aantal leden per 1 maart 2003: 2.511 C.W. Davidse M.van Hese-Boone mevr. Reijnierse G.F. Bertijn W. Brasser mevr. H. Dobbelaar M. Sanderse A. Louwerse J. Kampman E. Matthijsse-Jonker I. Ovaa P.O. Louws P.O. Louws S.L. Lous website W.M. Huizinga P.O. Louws bestuur website L. Dingemanse R.R. Augustijn W. Roose M. Moerenhout website mevr. F.M. Castel bestuur bestuur bestuur mevr. N. Juiianus-Koppejan mevr. N. Juiianus-Koppejan bestuur P.O. Louws PC. Louws A. de Visser website W. de Visser mevr. P. van den Boorn-Huijsman mevr. G. Timmers bestuur J. Breel J. Gideonse

de Wete | 2003 | | pagina 43