Nieuwe leden opgegeven door A. de Wolf, Oost-Souburg J. Hoornweg Fam. J. Vader, West-Souburg mevr. De Nooijer A.H.G. Vandepitte, Oost-Souburg bestuur Mevr. G. Wouters-Mesu, Veere mevr. A. Pouwer Mevr. K. Ie Bruyn, Woensdrecht website P.O. van der Klis, Oostkapelle website J. Hitz, Den Haag website P.G. Moret, Oostkapelle A. Francke A.J. van Houte, Zeist website L. van Gent-van de Woestijne, Scherpenzeel website Mevr. M. Miedema-Mesu, Franeker P. de Vrijer-Mesu J. Pleijte, Smilde website K.J. Wiessner, Vlissingen C.W. Roose Fam. Van Voorst Vader, Grijpskerke bestuur P. Korstanje, Oostkapelle website C. Verhage, Aagtekerke mevr. Flipse J.A. Hubregtse, Middelburg L.F. Berkman Mevr. F. Kuizinga-Janse, Soest website F. Bouman, Gapinge H. van Splunder Mevr. R. Passenier, Domburg bestuur Mevr. A. van Damme, Rotterdam fam. Hoogesteger-Lijnse S.J. Jongepier, Middelburg website D.G.W. Schotte, Middelburg website A.A. Reichardt, Domburg A. Francke Fam. Ederveen, Vlissingen J. Midavaine Mevr. Th. Overman-Horn, Middelburg mevr. J. Jans Mevr. W. van den Beid-Kramer, Leidschendam bestuur Mevr. J.S. Ie Roij, Vlissingen mevr. Van der Harst Fam, P. van Splunder, Breda R. Gabriëlse H. Maljaars, Vrouwenpolder J. Francke Fam. W. Tavenier, Serooskerke J. Wierda Fam. J. Jobse, Serooskerke J. Wierda I. Melse, Vrouwenpolder website Fam. P. van Leeuwen, Veere J.F. Boone J.S. Ruppert, Linschoten E. Matthijsse-Jonkheer Mevr. E. Roskam, Middelburg W.S. Koole Mevr. A. Schenk, Haarlem J.A. Raadersma A. Janse, Zoutelande J. Jobse H. van Vliet, 's-Hertogenbosch website B. Kole, Middelburg mevr. J. Kodde-Koene Zorgcentrum de Zoute Viever, Oost-Souburg bestuur Totaal aantal leden per 1 september 2003: 2.600.

de Wete | 2003 | | pagina 51