Nieuwe leden opgegeven door tentoonstelling verschijnt een boekje met recepten die het Zeeuws Archief kreeg opgestuurd. Inpolderingen Noord-Walcheren Het verhaal over de inpoldering in Noord- Walcheren door de abdis van Rijnsburg in de veertiende eeuw is geheel bijgewerkt. Sinds de eerste versie van februari 2001 zijn er vele details aangepast. Een voor beeld daarvan is de ligging van de polder de Craeneweije, waarover men nogal ver Fam. A. van de Putte, Middelburg W.A. de Meester, Alphen aan den Rijn H. Oosthoek, Hilversum W.A. Kristalijn, Zoeterwoude J. Hubrechsen, Purmerend N. Jakobsen-Huibregtse, Westkapelle Mevr. M.J. Verdonk-Smits, Vlissingen C.E. Louisse, Middelburg S. Maljaars, Zoutelande Mevr. M. Vreke-van Deursen, Domburg J. van Roosendaal, Koudekerke J. Tilroe, Middelburg J. Lievense, Westkapelle F. van Sluijs-Dingemanse, Zoutelande A. Kodde, Domburg L.J. Carlier, Oostvoorne J. de Visser, Nieuw- en Sint Joosland J. Wielemaker, Vlissingen Fam. Carels, Oostkapelle M. Dekker, Middelburg M. Dellebeke, Amsterdam A.J. Joosse, Middelburg L. Philipse, Harlingen J. Joziasse, Koudekerke schillend dacht. De kaart van Chr. Ber nards, de oudste kaart van dit gebied uit 1641 -'43, komt het beste overeen met de overlopers én de grens tussen de waterin gen van de Vijfambachten van 1584 en die van de Oostwatering van 1566. Ook is de kwaliteit van de landkaarten op de website duidelijk verbeterd. Deze verbetering zal worden doorgevoerd in de andere kaarten. Er zijn inmiddels meer dan honderd kaar ten op de website beschikbaar: www.inpol- dering-noordwalcheren.com. N. van de Putte-Schout website J. Oosthoek P. Simpelaar bestuur J. Provoost-Verhulst J.P de Muijnck-van Beers K. Koppejan K. Koppejan mevr. D. Jobse-de Witte website bestuur website Mevr. M. Krijger bestuur website website website A. Francke D.P. de Jong A.M. Dellebeke website F.M. Wielemaker mevr. Moerenhout

de Wete | 2004 | | pagina 50