opgegeven door Mevr. L. Kabboord, Koudekerke mevr. Moerenhout A.W. Boogaard, Zoutelande mevr. H. Boogaard J. de Later, Serooskerke fam. De Later W. Westerbeke, Middelburg J. Westerbeke L. Vries, Vrouwenpolder website C.M. Combrink-van Hercules, Laren NH website D.Tj. Rijzinga, Middelburg website A.J. van Kekem-Hubregtse, Vlaardingen bestuur Mevr. J. Polvliet-Tweebeke, Middelburg L. Jobse C.P. Vader, Den Haag P. Vader Fam. K. Zwart-van Keulen, Gouda website Z. Koene, Vlissingen mevr. J.A. de Kam-de Visser M. Kodde, Vrouwenpolder C.P. Meijers J.E.L. Schraa, Vrouwenpolder website Mevr. C. Joosse-Joziasse, Middelburg mevr. Blaas C.D.V. Ovaa, Zoutelande A.P. de Bree J. Gilde, Terheijden W. van den Broeke J.G. Lobbezoo, Vlissingen bestuur F.J. Bouten, Vlissingen bestuur M. Lorier-Geschiere, Middelburg bestuur C. Willemse, Middelburg mevr. D. van Hercules M. Verschuren, Oost-Souburg mevr. W.S. Koole J. Boogaard, Sint Laurens E. Matthijsse-Jonkheer M.D. Niewenhuijse, Oost-Souburg website Zorgcentrum Simnia, Domburg website Mevr. R. Puister, Middelburg mevr. W. Flissebaalje J. van Bijlevelt, Veere C.N. Polderman A.F. Faasse, Zoutelande A. Francke K. Huiszoon, Westkapelle website L. Melis, Den Haag J. Kodde P. Goedbloed, Middelburg E. Matthijsse-Jonkheer A. van Sluys, Meliskerke E. Matthijsse-Jonkheer Mevr. M.E. Castelein-de Nood, Sleeuwijk A. de Nood J. Geerse, Aalsmeer bestuur Ch.J. de Wolft, Bilthoven website Mevr. J. Brasser, Gapinge mevr. E.A. Wisse Mevr. F. Roelse, Westkapelle L. Dingemanse J. Jongejan, Middelburg P. Boogaard Mevr. M.N. Wondergem, Middelburg mevr. Van Hercules A. Groenenberg, Koudekerke mevr. L. van Keulen E.D. van Leeuwen, Veere bestuur Totaal aantal leden per 15 november 2003: 2.620

de Wete | 2004 | | pagina 51