Nieuwe leden opgegeven door J. Cevaal, Ritthem J. de Boo, Kwadendamme E. Brand, Middelburg G. Eykelenboom, Middelburg Dhr. en mevr. Mesu-Veenstra, Bennekom Mevr. E. Meulmeester, Veere Mevr. F.J. Wolters-Meijer, Middelburg J. de Rijke, Nieuw- en Sint Joosland C. Looise, Baarn J. Wattel-van de Putte, Serooskerke Camping Olmenruif, Serooskerke Mevr. L. Willeboordse, Serooskerke Fam. Van de Krugten, Middelburg C. Volwerk, Oostkapelle A. Hoefkens, Vlissingen Mevr. M.J. Maljaars, Vrouwenpolder J.C. Paauwe, Middelburg C.W. Mol-Wouterse, Hendrik Ido Ambacht Mevr. A. van Housselt, Middelburg P. Ingelse, Middelburg A.A. van de Velde, Vlissingen Fam. Kremer-Kostense, Koudekerke E. Wouterse, Nieuw-Beijerland J. Wattel, Vrouwenpolder M.J. Tas, Vrouwenpolder J. Wisse, Middelburg Mevr. H. de Nood-Kruse, Middelburg J.l. Lijnse, Veghel L. Polderman, Emmeloord P. Lievense, Middelburg C.A. Marinisse, Brielle D. Hovestadt, Almere G. Heyboer, Arnemuiden M. de Nood, Wilhelminadorp J.J.J. de Nood, Dinteloord W.F. Vreeke, Hazerswoude-dorp C. van Eenennaam, Ritthem P. Kruizinga, Vlissingen M. de Visser, Aagtekerke J. Lous, Westkapelle A.W. Mesu, Serooskerke P.G.J. Berkvens, Veere bestuur Y.M.A. Rehorst-Richard J.J. Geldhof mevr. L. Davidse mevr. T. Kodde mevr. A.J.G. Meulmeester M. Sanderse bestuur J. Looise L. Dekker L. Dekker L. Dekker H. Duvekot A. Volwerk bestuur J. de Klerk J.M. Boone website J. van Bijlevelt E. Matthijse-Jonkheer A.L. Vale website A.Janse website website mevr. Van der Eijk mevr. R. Kruse-ter Avest I.J. Lijnse website website website website mevr. Vogel A. de Nood A. de Nood Th.O. Vreugdenhil G. Cleophas bestuur website K. Gabriëlse J. Koppejan J. Koppejan

de Wete | 2004 | | pagina 54