Nieuwe leden opgegeven door Mevr. J. Janse-Sturm, Zoutelande Mevr. M. Louwe Kooijmans-Goverse, Haarlem O. van Eist, Oostkapelle H. Soeting, Gapinge K. Geschiere, Almere Mevr. M. Stroo, Enschede W. Bek, Middelburg P. Kempeneers, Aagtekerke W.J. Besuijen, Middelburg G.A. Wasslnk, Middelburg J.B. Kerpestein, Vlissingen S. van Keulen, Meliskerke M. Sturm, Middelburg W. Verhulst, Westkapelle L. Tieman, Middelburg H. Heijboer, Lemmer Mevr. R. de Jong-Heijboer, Sint Nicolaasga W. Verhage, Zoutelande A. Goedhals, Middelburg W.O. van de Peppel, Middelburg K. de Buck, Biggekerke A.K. Minderhoud, Grijpskerke J.W. de Witte, Grijpskerke M. Pol, Weert J.L. Murre, Middelburg S. Geertse, Middelburg Mevr. H. Langerak, Middelburg W. Boogaard, Middelburg Mevr. J.E. Kemkes, Rotterdam L. Schroevers, Middelburg P.H. Tiernego, Leiderdorp W.F. van Moosel, Bilthoven A. van Eenennaam, Vlissingen W.Ch.A. Roose, Biggekerke M.A. Roelse, Koudekerke D. Francke, Zoutelande S. de Visser, Zeewolde G.J. Schutten, Doorwerth P. Lievense, Zoutelande C. Marinissen, Middelburg A. Kruisdijk, Oosterhout C.L. Fleurbaay, Koudekerke C. Baas, Hei en Boeicop A.Janse website website website website M. Kodde L. Bouwer-van Leeuwen website website website bestuur bestuur J. den Hollander website bestuur bestuur H. Heijboer M.A. van de Perk J. Minderhoud J. Minderhoud mevr. M. Kodde C.R. Wisse C.R. Wisse J.J.M. Verijzer website website bestuur H.Janse K. Cornelisse website website website J. de Visser H. Roose H. Wisse P. Francke bestuur J.P Schutten M. Francke mevr. C. de Nood-Pouwer mevr. Plasse-Bree website website Totaal aantal leden per 27 november 2004: 2.771

de Wete | 2005 | | pagina 55